gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers en het verhaal van de Portugese puntenpakker

aa14b28385ead97a74c07a60553c93da

Wie anders dan Celton Biai staat deze week in de spotlights van De Plucheplakkers. De Portugese doelman ontwikkelt zich in razendsnel tempo bij FC Dordrecht en had een enorm aandeel in de 0-1 zege bij Helmond Sport.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Al had die zege ook ruimer gekund en gemoeten, concluderen voetballiefhebber Sjoerd de Vos, AD-sportjournalist Arco Bomgaars en Corrado Francke namens RTV Dordrecht. Toch prijzen ze de vechtlust van het elftal van Melvin Boel bij de 'Kattenmeppers'. Want een voorsprong zo lang vasthouden, is ook een kwaliteit.

Komende vrijdag is Roda JC te gast in het M-Scores Stadion. Jarenlang was de huidige nummer acht een angstgegner voor FC Dordrecht, maar dit seizoen zo wisselvallig als het weer. Arco vertelt meer over de prestaties van de Limburgers en Corrado somt een paar spelers op om rekening mee te houden.

Ook krijgen debutanten Lawson Sunderland en Tom Sanne - inclusief enkele familieleden - een eervolle vermelding. Daarna krijgt Elisa Kuster (al wat langer aan de Krommedijk te vinden dan Sunderland en Sanne) ruim baan voor haar monoloog, deze keer met de welbekende Jan van Nieuwenhoven in de hoofdrol.

De Plucheplakkers beloven je één ding: ook aflevering 70 is weer een topshow!

Beluister de aflevering hieronder.

Lees ook

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. veroordeeld voor kinderporno: 'Fantaseren over misbruik was bijzonder schokkend'

De rechter heeft de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Hij krijg een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.