gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers en het verhaal van de Portugese puntenpakker

aa14b28385ead97a74c07a60553c93da

Wie anders dan Celton Biai staat deze week in de spotlights van De Plucheplakkers. De Portugese doelman ontwikkelt zich in razendsnel tempo bij FC Dordrecht en had een enorm aandeel in de 0-1 zege bij Helmond Sport.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Al had die zege ook ruimer gekund en gemoeten, concluderen voetballiefhebber Sjoerd de Vos, AD-sportjournalist Arco Bomgaars en Corrado Francke namens RTV Dordrecht. Toch prijzen ze de vechtlust van het elftal van Melvin Boel bij de 'Kattenmeppers'. Want een voorsprong zo lang vasthouden, is ook een kwaliteit.

Komende vrijdag is Roda JC te gast in het M-Scores Stadion. Jarenlang was de huidige nummer acht een angstgegner voor FC Dordrecht, maar dit seizoen zo wisselvallig als het weer. Arco vertelt meer over de prestaties van de Limburgers en Corrado somt een paar spelers op om rekening mee te houden.

Ook krijgen debutanten Lawson Sunderland en Tom Sanne - inclusief enkele familieleden - een eervolle vermelding. Daarna krijgt Elisa Kuster (al wat langer aan de Krommedijk te vinden dan Sunderland en Sanne) ruim baan voor haar monoloog, deze keer met de welbekende Jan van Nieuwenhoven in de hoofdrol.

De Plucheplakkers beloven je één ding: ook aflevering 70 is weer een topshow!

Beluister de aflevering hieronder.

Lees ook

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."