gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers vragen zich af: horen wij daar een reiger schijten?

c1cdce4f0cdc1cc5710de0d3a6593a24

Er is weer veel te bespreken over FC Dordrecht. De mannen van trainer Melvin Boel schrijven na een 1-0 uitzege bij Jong Ajax drie punten bij in de Keuken Kampioen Divisie. Daarnaast kent Dordt de komende tegenstander in het bekertoernooi. Verder mag voormalig trainer Michele Santoni alweer uitkijken naar een nieuwe club.

Corrado Francke | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De luisteraars stellen ook deze keer veel vragen. Die gaan voornamelijk over de trainer van de Schapekoppen. Hoewel Boel met FC Dordrecht na acht wedstrijden al meer punten heeft dan Dordt na acht duels in het vorige (succes)seizoen, lijkt het nog niet te boteren tussen supporters en de trainer. Arco, Corrado en Sjoerd laten hun licht hierop schijnen.

Maar De Plucheplakkers hebben in deze aflevering ook genoeg luchtigheid. Zo stellen zij een nieuwe supportersbroodje voor, bespeuren de mannen saamhorigheid op De Toekomst en toont Arco letterlijk de rode kaart. Terecht, overigens.

Kortom: De Plucheplakkers hebben weer een topshow voor je klaar staan. Je moet je trouwens geen zorgen maken, want ook de voorbeschouwing op Jong PSV-thuis ontbreekt niet. Veel luisterplezier!

Lees ook

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

fotopersburobusink

Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

pexelstelefoon

Poep op de ramen, duizenden telefoontjes en een dickpic: Tomasz ontkent vergaande stalking

Slachtofferadvocaat Peter Schouten gaat pontificaal voor zijn cliënt staan in de rechtszaal. Zo voorkomt hij dat de verdachte nog langer naar de vrouw op de publieke tribune kan kijken. “Hij gaf net een vileine knipoog naar haar. Ik wil dat hij niet meer aan haar denkt.”

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.