Dordrecht, Netherlands

De Plucheplakkers zagen 'mannen met mooie voorgevels' bij FC Dordrecht

De Plucheplakkers komen weer samen voor een nieuwe aflevering. FC Dordrecht maakt een sprong op de ranglijst na de 3-2 thuisoverwinning op Telstar en doet 'gewoon' weer mee in de top van de Keuken Kampioen Divisie. Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) zijn weer van de partij om te praten over ons aller FC Dordrecht.
Corrado Francke | 9 december 2024 10:35 | Aangepast op 9 december 2024 10:35
Misschien dat het spel niet al te goed was, maar de mannen vermaakten zich prima bij de thuiswedstrijd tegen Telstar. Omdat er niet één duidelijke uitblinker was, kwamen Arco, Corrado en Sjoerd met een verschillend Lichtpunt van Dordt. En aangezien de competitie bijna halverwege is, maken De Plucheplakkers de balans op. Zien we FC Dordrecht heel dit seizoen bovenin meedraaien? Of verwachten wij nog een terugval bij het team van trainer Melvin Boel?

Maar we moesten één ding zeker kwijt: FC Dordrecht trekt te weinig toeschouwers. Iets wat wij verbazingwekkend vinden, aangezien het publiek leuk spel voorgeschoteld krijgt op de Krommedijk. Arco, Corrado en Sjoerd proberen er hun hoofd over te breken en roepen liefhebbers op om snel een thuiswedstrijd van FC Dordrecht mee te pakken.

Verder in deze podcast: de WiFi bij Roda JC, het derde shirt van FC Dordrecht en Champi(gn)ons League aan de Krommedijk. Kortom: genoeg gespreksstof voor De Plucheplakkers.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...