gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht zet verkeersregelaars in vanwege afgesloten Drechttunnel

4b630bf0fdf2f38b3fcb5abf243ba5e0

De gemeente Dordrecht gaat vanaf dinsdagmiddag verkeersregelaars inzetten op verschillende plekken in de stad. Zo moet de doorstroming van het verkeer verbeterd worden, nu de Drechttunnel deels afgesloten is.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De werkzaamheden van Rijkswaterstaat in de Drechttunnel zorgen niet alleen voor drukte en file op de A16, maar automobilisten in Dordrecht zelf zoeken ook naarstig naar alternatieve routes. Ook de oprit Dordrecht-Centrum West (21) en afrit Zwijndrecht (22) zijn afgesloten. Daardoor stond het in de ochtend- en avondspits deze week ook in de binnenstad vast.

De verkeersregelaars die vanaf dinsdagmiddag 15:00 uur tot 19:00 uur worden ingezet, moeten de doorstroming van het verkeer in Dordrecht richting de Stadsbrug Zwijndrecht en de N3 begeleiden. De verkeersregelaars worden ook woensdag en volgende week ingezet.

“Werkzaamheden aan bruggen, tunnels en wegen zijn noodzakelijk, maar dat gaat gepaard met overlast. Houd rekening met drukte, ook op de wegen in Dordrecht", zegt de Dordtse wethouder Rik van der Linden. "Maak gebruik van de omleidingsroutes die worden geadviseerd.”

Lees meer over:

|

Lees ook

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.