Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar met vuurwapen aangehouden in Rotterdam

Ter illustratie Politie
Een 20-jarige Dordtenaar is op de Coolsingel in Rotterdam aangehouden omdat hij een vuurwapen bij zich had. Dit gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond 00.30 uur.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 29 juli 2024 12:00 | Aangepast op 29 juli 2024 10:42
Na het Zomercarnaval kreeg de politie de Dordtenaar in vizier op de Coolsingel. Ze vermoedden dat hij een wapen bij zich had. Dat vermoeden bleek juist, in zijn broeksband zat inderdaad een vuurwapen. Daarop is de man direct aangehouden.

Naast de Dordtse 20-jarige is tevens een leeftijdsgenoot uit Amsterdam op het Zomercarnaval aangehouden met een vuurwapen. Hij probeerde te vluchten toen hij in de gaten kreeg dat hij gefouilleerd zou worden. Dat was tevergeefs. Ook een 26-jarige Rotterdammer werd zaterdagavond aangehouden met een vuurwapen. Politie Rotterdam geeft aan dat er verder bij anderen acht messen zijn gevonden en een busje pepperspray. Alle wapens zijn in beslag genomen.

'Rustig verlopen'
Ondanks de wapens, enkele kleine vechtpartijtjes overdag en een grote vechtpartij met zo'n vijftig betrokkenen op de Rotterdamse Coolsingel, vertelt de politie dat het Zomercarnaval relatief rustig verlopen is.

Lees ook

FC Dordrecht knokt zich langs Helmond Sport na achterstand: 2-1 winst in ‘zes punten wedstrijd’

Een zogenoemde zes punten wedstrijd voor FC Dordrecht op de vrijdagavond. De Schapekoppen, achtste i...

Deze gemeente opent een tentoonstelling over vrouwenmoord: ‘Femicide overkomt veel vrouwen‘

De gemeente Papendrecht presenteert vrijdag de expositie ‘Femicide – de stilte doorbroken’ in het g...

Steekpartij bij schoolmusical: vader verdacht van dubbele poging doodslag

De steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam, vlak voor de zomervakantie, had te maken m...

Op Pad Met Ad: in gesprek met oliebollenbakker Monique van Griensven

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met oliebol...

Streep door azc-demonstratie Sliedrecht: 'Hooligans verwacht'

De aangekondigde demonstratie tegen het azc in Sliedrecht is geschrapt. De organisatie heeft signale...

24.000 euro weg: dementerende vrouw opgelicht

Een licht dementerende vrouw wordt voor een enorm bedrag opgelicht. Ze gelooft namelijk de praatjes ...