gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar met vuurwapen aangehouden in Rotterdam

a790ebaa626242f21eeb4718bfd01846

Een 20-jarige Dordtenaar is op de Coolsingel in Rotterdam aangehouden omdat hij een vuurwapen bij zich had. Dit gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond 00.30 uur.

Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
Na het Zomercarnaval kreeg de politie de Dordtenaar in vizier op de Coolsingel. Ze vermoedden dat hij een wapen bij zich had. Dat vermoeden bleek juist, in zijn broeksband zat inderdaad een vuurwapen. Daarop is de man direct aangehouden.

Naast de Dordtse 20-jarige is tevens een leeftijdsgenoot uit Amsterdam op het Zomercarnaval aangehouden met een vuurwapen. Hij probeerde te vluchten toen hij in de gaten kreeg dat hij gefouilleerd zou worden. Dat was tevergeefs. Ook een 26-jarige Rotterdammer werd zaterdagavond aangehouden met een vuurwapen. Politie Rotterdam geeft aan dat er verder bij anderen acht messen zijn gevonden en een busje pepperspray. Alle wapens zijn in beslag genomen.

'Rustig verlopen'
Ondanks de wapens, enkele kleine vechtpartijtjes overdag en een grote vechtpartij met zo'n vijftig betrokkenen op de Rotterdamse Coolsingel, vertelt de politie dat het Zomercarnaval relatief rustig verlopen is.

Lees ook

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

geblokkeerd speeltuintje

Protest tegen verdwijnen speelplekken zwelt aan: 'Geef de kinderen hun stem terug'

Een online petitie en plannen voor een protest bij de eerstkomende raadsvergadering. Inwoners van Alblasserdam roeren zich nadat bekend is geworden dat van twaalf speelplekken de toestellen zullen verdwijnen. “Er is al zo weinig voor de kinderen in het dorp.”

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.