Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar met vuurwapen aangehouden in Rotterdam

Ter illustratie Politie
Een 20-jarige Dordtenaar is op de Coolsingel in Rotterdam aangehouden omdat hij een vuurwapen bij zich had. Dit gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond 00.30 uur.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 29 juli 2024 12:00 | Aangepast op 29 juli 2024 10:42
Na het Zomercarnaval kreeg de politie de Dordtenaar in vizier op de Coolsingel. Ze vermoedden dat hij een wapen bij zich had. Dat vermoeden bleek juist, in zijn broeksband zat inderdaad een vuurwapen. Daarop is de man direct aangehouden.

Naast de Dordtse 20-jarige is tevens een leeftijdsgenoot uit Amsterdam op het Zomercarnaval aangehouden met een vuurwapen. Hij probeerde te vluchten toen hij in de gaten kreeg dat hij gefouilleerd zou worden. Dat was tevergeefs. Ook een 26-jarige Rotterdammer werd zaterdagavond aangehouden met een vuurwapen. Politie Rotterdam geeft aan dat er verder bij anderen acht messen zijn gevonden en een busje pepperspray. Alle wapens zijn in beslag genomen.

'Rustig verlopen'
Ondanks de wapens, enkele kleine vechtpartijtjes overdag en een grote vechtpartij met zo'n vijftig betrokkenen op de Rotterdamse Coolsingel, vertelt de politie dat het Zomercarnaval relatief rustig verlopen is.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...