Dordrecht, Netherlands

Drietal rooft waardevolle spullen, politie zoekt getuigen

De politie heeft donderdagavond in het tv-programma Bureau Rijnmond een getuigenoproep gedaan voor een ietwat oudere zaak, waarbij waardevolle spullen zijn gestolen in de Schiestraat.
Joram Niese | 1 februari 2025 09:00 | Aangepast op 31 januari 2025 17:11
Op zaterdag 1 juni 2024, iets na negenen, lopen drie vrouwen de Schiestraat in Dordrecht in. Dat is te zien op camerabeelden. Eerst met lege handen, op de terugweg met een buit. Het gaat om de spullen van het slachtoffer.

De politie komt bij deze zaak niet verder en heeft geen idee wie deze vrouwen zijn. Daarom dat de politie nu getuigen zoekt. Heeft u iets gezien, of kunt u zich nog iets herinneren van dat moment op die plek? Neem dan contact op met de politie.

Informatie kan worden doorgegeven via de Opsporingstiplijn (0800-6070) of anoniem via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000).

Bekijk hieronder de beelden van Bureau Rijnmond.

Meest gelezen

Auto van de weg gereden, politie zoekt getuigen

Jonathan Sekeris | 13 feb 2025 10:44

Lees ook

Ridderkerk wil zelf sociale huurwoningen verdelen en stapt uit samenwerking

De Ridderkerkse gemeenteraad heeft ingestemd met een eigen bemiddelingssysteem om sociale huurwonin...

Zeldzame stadsgezichten gezocht, museum doet oproep

De Vereniging Dordrechts Museum (VDM) doet een oproep aan stadsgenoten om een foto van hun stadsgezi...

Nieuwe kinderraad: 'Het is belangrijk dat kinderen hun stem mogen laten horen'

Zeventien kinderraadsleden hebben 12 februari hun beloften gegeven aan burgemeester Jan de Vries van...

Bestuurder bedrijfsbusje (20) overleden na frontale botsing

De 20-jarige man uit Asperen die maandag ernstig gewond raakte nadat hij met een bedrijfsbusje front...

'Huidige plannen Maasterras onhaalbaar', aldus onafhankelijk adviseur

Een deel van de plannen voor de bouw van het Maasterras blijkt niet haalbaar. Dat blijkt uit onderz...

De Plucheplakkers en het verhaal van de Portugese puntenpakker

Wie anders dan Celton Biai staat deze week in de spotlights van De Plucheplakkers. De Portugese doel...