Dordrecht, Netherlands

Drukke ochtendspits op A16 door ongeluk met vrachtwagen

De truck kwam tegen de vangrail tot stilstand Rijkswaterstaat
Door een ongeluk op de A16 zijn maandagochtend meerdere rijstroken afgesloten. Rijkswaterstaat schrijft op X, voorheen Twitter, dat er 88 meter vangrail hersteld moet worden. Dit gaat tot aan het einde van de ochtend duren.
Corrado Francke | 2 december 2024 09:36 | Aangepast op 2 december 2024 09:36
Het ongeval gebeurde rond A16 ter hoogte van Willemsdorp, aan de zuidkant van Dordrecht. De truck belandde in de middenberm tegen de vangrail.

Rond 8:00 uur zorgde dat voor ruim een uur vertraging vanuit de richting van Breda. Ook op de A17, vanuit Roosendaal, stonden bestuurders lang in de file. Ruim anderhalf uur later was het nog altijd druk in de richting van Dordrecht en Rotterdam.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...