gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukste dag van het jaar in bomvol Wantijbad: 'Iedereen heeft het naar zijn zin'

58a663311d6acb46b75cc7e9b34a635a

Op zoek naar verkoeling kwamen honderden liefhebbers maandag in het Wantijbad in Dordrecht terecht. "Om tien uur stond er al een rij van een stuk of vijftig, zestig man", zegt manager Joost Driessen, die spreekt van 'de drukste dag van het jaar' tot nu toe.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In het water is het bijna zigzaggen geblazen. Vooral de duikplank is erg populair, terwijl pp het naastgelegen grasveld overal handdoeken en parasollen te zien zijn. Ook buiten de hekken is het druk: voor de ingang staan tientallen mensen te wachten in een lange rij. Volgens Driessen moeten de bezoekers een kwartiertje wachten.

Auto's rijden af en aan, op zoek naar een parkeerplek. Die is in de wijk nog maar moeilijk te vinden, want de Badweg, Baden-Powelllaan, Wantijplantsoen en Vijverweg staan bomvol. Toch kunnen er halverwege de middag nog steeds mensen bij, bevestigt Driessen.

In coronatijd gingen de hekken van het bad bij drukte soms helemaal dicht. Dit jaar is het nog niet zó druk geweest om geen bezoekers meer toe te laten. "Maar als dat nodig blijkt te zijn, doen we dat."

Bekijk via ons YouTube-kanaal naar een korte sfeerimpressie:

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.