gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukste dag van het jaar in bomvol Wantijbad: 'Iedereen heeft het naar zijn zin'

58a663311d6acb46b75cc7e9b34a635a

Op zoek naar verkoeling kwamen honderden liefhebbers maandag in het Wantijbad in Dordrecht terecht. "Om tien uur stond er al een rij van een stuk of vijftig, zestig man", zegt manager Joost Driessen, die spreekt van 'de drukste dag van het jaar' tot nu toe.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In het water is het bijna zigzaggen geblazen. Vooral de duikplank is erg populair, terwijl pp het naastgelegen grasveld overal handdoeken en parasollen te zien zijn. Ook buiten de hekken is het druk: voor de ingang staan tientallen mensen te wachten in een lange rij. Volgens Driessen moeten de bezoekers een kwartiertje wachten.

Auto's rijden af en aan, op zoek naar een parkeerplek. Die is in de wijk nog maar moeilijk te vinden, want de Badweg, Baden-Powelllaan, Wantijplantsoen en Vijverweg staan bomvol. Toch kunnen er halverwege de middag nog steeds mensen bij, bevestigt Driessen.

In coronatijd gingen de hekken van het bad bij drukte soms helemaal dicht. Dit jaar is het nog niet zó druk geweest om geen bezoekers meer toe te laten. "Maar als dat nodig blijkt te zijn, doen we dat."

Bekijk via ons YouTube-kanaal naar een korte sfeerimpressie:

Lees ook

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.