gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukste dag van het jaar in bomvol Wantijbad: 'Iedereen heeft het naar zijn zin'

58a663311d6acb46b75cc7e9b34a635a

Op zoek naar verkoeling kwamen honderden liefhebbers maandag in het Wantijbad in Dordrecht terecht. "Om tien uur stond er al een rij van een stuk of vijftig, zestig man", zegt manager Joost Driessen, die spreekt van 'de drukste dag van het jaar' tot nu toe.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In het water is het bijna zigzaggen geblazen. Vooral de duikplank is erg populair, terwijl pp het naastgelegen grasveld overal handdoeken en parasollen te zien zijn. Ook buiten de hekken is het druk: voor de ingang staan tientallen mensen te wachten in een lange rij. Volgens Driessen moeten de bezoekers een kwartiertje wachten.

Auto's rijden af en aan, op zoek naar een parkeerplek. Die is in de wijk nog maar moeilijk te vinden, want de Badweg, Baden-Powelllaan, Wantijplantsoen en Vijverweg staan bomvol. Toch kunnen er halverwege de middag nog steeds mensen bij, bevestigt Driessen.

In coronatijd gingen de hekken van het bad bij drukte soms helemaal dicht. Dit jaar is het nog niet zó druk geweest om geen bezoekers meer toe te laten. "Maar als dat nodig blijkt te zijn, doen we dat."

Bekijk via ons YouTube-kanaal naar een korte sfeerimpressie:

Lees ook

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.