gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ervaren buitenspeler en jonge, lange doelman tekenen bij FC Dordrecht

8fc167f7ed64c6b8d127bda099a55ef6

FC Dordrecht heeft donderdag twee nieuwe aanwinsten gepresenteerd: de Letse doelman Vladislavs Razumejevs en buitenspeler Brahim Darri, die terugkeert op de Nederlandse velden.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Beide nieuwelingen waren al een tijdje op proef bij de Schapekoppen en tekenen voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar.

De 18-jarige Razumejevs, met als roepnaam ‘Vlad’ en jeugdproduct van AS Roma, is liefst 1,97 meter lang. “Hij is zeer jong, echter beschikt hij over een hoop ervaring”, vertelt algemeen directeur Hans de Zeeuw op de clubwebsite. “Wij zien zeker veel potentie in hem en hij krijgt bij ons alle tijd om zich door te ontwikkelen.”

Ervaren Darri
De meest opvallende versterking van donderdag is echter Brahim Darri. De 29-jarige linksbuiten uit Amersfoort moet de gewenste ervaring in de ploeg brengen die, zeker na het merkwaardige vertrek van routinier Tim Receveur, ontbrak.

Darri heeft 95 eredivisieduels op zijn naam staan en kwam 45 keer in actie in de 1.Lig, op het hoogste niveau van Turkije. In Nederland kwam hij in actie voor onder meer Vitesse, Heracles Almelo, NEC en FC Den Bosch. In de zomer van 2019 liet hij de eredivisie achter zich en vertrok naar Turkije.

De Zeeuw is blij met de komst van Darri. “Met Brahim hebben wij een ervaren speler binnengehaald in een relatief jonge selectie. Wij kijken uit naar een mooi seizoen met Brahim en zijn blij dat hij voor Dordrecht heeft gekozen.”

Tenues komend seizoen
Inmiddels is ook duidelijk in welke shirts de ploeg komend seizoen in actie gaat komen. Op de webshop van FC Dordrecht is te zien dat het thuisshirt groen blijft en het uitshirt een stuk zwarter is met in het midden de kleuren rood, wit en rood: een verwijzing naar de vlag van Dordrecht.

Lees meer over:

Lees ook

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.