gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ervaren buitenspeler en jonge, lange doelman tekenen bij FC Dordrecht

8fc167f7ed64c6b8d127bda099a55ef6.jpg

FC Dordrecht heeft donderdag twee nieuwe aanwinsten gepresenteerd: de Letse doelman Vladislavs Razumejevs en buitenspeler Brahim Darri, die terugkeert op de Nederlandse velden.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Beide nieuwelingen waren al een tijdje op proef bij de Schapekoppen en tekenen voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar.

De 18-jarige Razumejevs, met als roepnaam ‘Vlad’ en jeugdproduct van AS Roma, is liefst 1,97 meter lang. “Hij is zeer jong, echter beschikt hij over een hoop ervaring”, vertelt algemeen directeur Hans de Zeeuw op de clubwebsite. “Wij zien zeker veel potentie in hem en hij krijgt bij ons alle tijd om zich door te ontwikkelen.”

Ervaren Darri
De meest opvallende versterking van donderdag is echter Brahim Darri. De 29-jarige linksbuiten uit Amersfoort moet de gewenste ervaring in de ploeg brengen die, zeker na het merkwaardige vertrek van routinier Tim Receveur, ontbrak.

Darri heeft 95 eredivisieduels op zijn naam staan en kwam 45 keer in actie in de 1.Lig, op het hoogste niveau van Turkije. In Nederland kwam hij in actie voor onder meer Vitesse, Heracles Almelo, NEC en FC Den Bosch. In de zomer van 2019 liet hij de eredivisie achter zich en vertrok naar Turkije.

De Zeeuw is blij met de komst van Darri. “Met Brahim hebben wij een ervaren speler binnengehaald in een relatief jonge selectie. Wij kijken uit naar een mooi seizoen met Brahim en zijn blij dat hij voor Dordrecht heeft gekozen.”

Tenues komend seizoen
Inmiddels is ook duidelijk in welke shirts de ploeg komend seizoen in actie gaat komen. Op de webshop van FC Dordrecht is te zien dat het thuisshirt groen blijft en het uitshirt een stuk zwarter is met in het midden de kleuren rood, wit en rood: een verwijzing naar de vlag van Dordrecht.

Lees meer over:

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.