gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ervaren buitenspeler en jonge, lange doelman tekenen bij FC Dordrecht

8fc167f7ed64c6b8d127bda099a55ef6

FC Dordrecht heeft donderdag twee nieuwe aanwinsten gepresenteerd: de Letse doelman Vladislavs Razumejevs en buitenspeler Brahim Darri, die terugkeert op de Nederlandse velden.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Beide nieuwelingen waren al een tijdje op proef bij de Schapekoppen en tekenen voor twee jaar, met een optie voor nog een jaar.

De 18-jarige Razumejevs, met als roepnaam ‘Vlad’ en jeugdproduct van AS Roma, is liefst 1,97 meter lang. “Hij is zeer jong, echter beschikt hij over een hoop ervaring”, vertelt algemeen directeur Hans de Zeeuw op de clubwebsite. “Wij zien zeker veel potentie in hem en hij krijgt bij ons alle tijd om zich door te ontwikkelen.”

Ervaren Darri
De meest opvallende versterking van donderdag is echter Brahim Darri. De 29-jarige linksbuiten uit Amersfoort moet de gewenste ervaring in de ploeg brengen die, zeker na het merkwaardige vertrek van routinier Tim Receveur, ontbrak.

Darri heeft 95 eredivisieduels op zijn naam staan en kwam 45 keer in actie in de 1.Lig, op het hoogste niveau van Turkije. In Nederland kwam hij in actie voor onder meer Vitesse, Heracles Almelo, NEC en FC Den Bosch. In de zomer van 2019 liet hij de eredivisie achter zich en vertrok naar Turkije.

De Zeeuw is blij met de komst van Darri. “Met Brahim hebben wij een ervaren speler binnengehaald in een relatief jonge selectie. Wij kijken uit naar een mooi seizoen met Brahim en zijn blij dat hij voor Dordrecht heeft gekozen.”

Tenues komend seizoen
Inmiddels is ook duidelijk in welke shirts de ploeg komend seizoen in actie gaat komen. Op de webshop van FC Dordrecht is te zien dat het thuisshirt groen blijft en het uitshirt een stuk zwarter is met in het midden de kleuren rood, wit en rood: een verwijzing naar de vlag van Dordrecht.

Lees meer over:

Lees ook

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

nieuw bestuur HIA

Winkels open op zondag en mogelijk weer een middelbare school: coalitieakkoord in Hendrik-Ido-Ambacht

Het nieuwe Ambachtse coalitieakkoord is afgelopen donderdag gepresenteerd door het nieuwe gemeentebestuur. Politieke partijen Realistisch Ambacht, Gemeente Belangen, VVD en D66 gaan de komende vier jaar samenwerken als coalitie. Het bestuur wil winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan. Ook willen ze onderzoeken of voortgezet onderwijs terug kan keren naar de gemeente.

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.