gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht geeft voorsprong weg tegen TOP Oss en pakt slechts een punt

32eb0881da7a1ca4b268a150413f8ada.jpg

FC Dordrecht is er maandagavond niet in geslaagd TOP Oss te verslaan. Aan de Krommedijk gaf de ploeg een 2-0 voorsprong uit handen en zag het de bezoekers op karakter terugkomen: 2-2.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Trainer Melvin Boel had de basiself op één positie gewijzigd vergeleken het vrijdagse bezoek aan MVV Maastricht, waar een 2-1 nederlaag geleden werd. Op het middenveld kreeg Gabriele Parlanti de voorkeur boven Joep van der Sluijs, waardoor Jari Schuurman op 'tien' startte.

Matige eerste helft
De thuisclub schoot niet heel vlammend uit de startblokken, maar was wel beter dan de Brabantse opponent. Devin Haen had na tien minuten de pech dat een voorzet van Jari Schuurman onderweg werd aangeraakt en daardoor net iets te hoog bij de spits belandde. Collega-aanvaller Jaden Slory kwam even later ook in kansrijke positie, maar schoot al glijdend over.

Wel moest de ploeg waken voor de rappe Osse aanvallers. Abel Stensrud en Marcelencio Esajas zorgden voor een klein beetje gevaar, al stond dat in schril contrast tot de rest van de moeizame en niet enorm vermakelijke eerste helft. Toch kwam FC Dordrecht op slag van rust terecht op voorsprong: Jari Schuurman werd neergehaald in het doelgebied van de uitploeg, waarna Haen niet faalde vanaf de penaltystip: 1-0.

Osundina verdubbelt de marge
In een verre van gevuld M-Scores Stadion gingen de Schapenkoppen na de thee op zoek naar meer. Na ruim een uur lukte dat ook, toen een lepe voorzet van Slory bij de tweede paal door Osundina tot 2-0 werd verwerkt.

Vlak voor de treffer kwam ex-Schapekop Giovanni Korte binnen de lijnen voor Mauresmo Hinoke, die het seizoen nog in Dordtse dienst begon. Met doelmannen Mike Havekotte en Max van Herk kende de TOP Oss-selectie sowieso een flink 'voormalig FC Dordrecht-gehalte'.

Tóch nog spannend
Waar de genadeklap leek uitgedeeld, was even later juist het tegenovergestelde waar. Uit een counter maakte Stensrud de aansluitingstreffer en zes minuten later trok Joshua Zimmerman de stand zelfs weer gelijk: 2-2.

FC Dordrecht probeerde met invallers Dean Zandbergen en Joep van der Sluijs alsnog de zege in de wacht te slepen, maar kreeg dat niet meer voor elkaar.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Seydoux (Codutti/75), Valk, M'Bemba, Hilton; Parlanti (Van der Avert/90+1), Shein, Schuurman (Van der Sluijs/83); Osundina (Amuzu/90+1) Haen (Zandbergen/83), Slory

Lees meer over:

Lees ook

PSX_20260529_191757.jpg

Rieten dak van woonboerderij in brand, hulpdiensten massaal uitgerukt

In een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond brand ontstaan. Bij de brand komt veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized.jpg

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.