gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht haalt nieuwe vleugelverdediger uit Italië

13b0ff836c87fa961838a2dc32befc1f

FC Dordrecht heeft met Lorenzo Codutti een nieuwe vleugelverdediger binnen. Hij komt transfervrij over van FC Vado, een club op het vierde niveau in Italië.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De Italiaan, die een Nederlandse moeder heeft, komt uit de jeugd van Unidese. Uiteindelijk belandde Codutii bij FC Vado uit Vado Ligure, vlakbij Genua. Nu kiest hij dus voor een overstap naar FC Dordrecht.

Speelstijl
De rechtsback, die volgens zijn nieuwe club ook als linksback uit de voeten kan, tekent voor twee jaar met een optie tot nog een jaar. “Hij viel ons op bij zijn club, F.C. Vado, waar hij als jonge speler één van de sterkhouders van het team was en denken dat hij met zijn speelstijl zeer goed in Nederland past”, licht Mark Ruijl namens FC Dordrecht de keuze toe. “Wij zijn verheugd dat Lorenzo de stap naar Dordrecht wil maken waar hij de tijd krijgt zich verder te ontwikkelen.”

Codutti is de achtste nieuwe contractspeler die FC Dordrecht deze transferzomer presenteerde. Eerder werd de komst van Dean Zandbergen, Sem Valk, Igor Daniel da Silva, Ben Scholte, Joseph Amuzu, Joep van der Sluijs en Reda Akmum wereldkundig, net als de komst van Devin Haen en Jayson Ezeb. De twee spitsen worden komend seizoen gehuurd van Feyenoord. De jonge Ezeb gaat in eerste instantie minuten maken in FC Dordrecht Onder 21.

Lees ook

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”