gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht koestert punt, maar baalt van penalty: 'Zeer dubieus moment'

b26ccf93fc23a82d2adc0a58e4625069

Hoewel FC Dordrecht kan leven met het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap, knaagt de tegengoal aan de thuisploeg. Een makkelijk gegeven strafschop zorgde ervoor dat de Krommedijkclub niet de volle buit, maar 'slechts' een punt overhield aan de confrontatie met de directe concurrent. "Als dit een penalty is, moet je elke week zo'n penalty weggeven."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Rick Adjei, die in het coachvak de geschorste Melvin Boel verving, spreekt van een 'zeer dubieus moment' tien minuten voor rust. Scheidsrechter Jannick van der Laan betrapte basisdebutant Reda Akmum bij een Doetinchemse corner op vasthouden en wees resoluut naar de stip, tot verbazing van de FC Dordrecht-spelers en staf.

"Buitenom dat heeft de ploeg heel hard gewerkt met de jongens die we hadden. We hebben het maximale eruit gehaald", wijst Adjei naar de inzet van zijn ploeg. "Dat ben je denk ik wel van ons gewend: een ploeg die alles geeft tot de laatste snik."

Gemengde gevoelens
Vieiri Kotzebue, die doelpuntenmaker Dean Zandbergen in het laatste halfuur verving, hield zodoende gemengde gevoelens over aan zijn debuut. "We begonnen goed aan de eerste helft en hadden het daarna wat lastig. De tweede helft was fifty-fifty, misschien dat zij wat beter waren", zegt de van FC Den Bosch gehuurde spits.

Kotzebue, die eerder dit seizoen nog tegen FC Dordrecht scoorde, kent trainer Boel vanuit zijn jeugd al een tijdje. "Bij NAC heb ik heel vaak tegen zijn team mogen spelen én gescoord, dus vandaar", merkt hij op.

Door de puntendeling staat FC Dordrecht gedeeld vierde in de Keuken Kampioen Divisie. Op zaterdag 8 februari is Helmond Sport in Brabant de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal uitgebreide reacties van Adjei en Kotzebue op FC Dordrecht - De Graafschap:

Lees meer over:

Lees ook

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.