gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht koestert punt, maar baalt van penalty: 'Zeer dubieus moment'

b26ccf93fc23a82d2adc0a58e4625069

Hoewel FC Dordrecht kan leven met het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap, knaagt de tegengoal aan de thuisploeg. Een makkelijk gegeven strafschop zorgde ervoor dat de Krommedijkclub niet de volle buit, maar 'slechts' een punt overhield aan de confrontatie met de directe concurrent. "Als dit een penalty is, moet je elke week zo'n penalty weggeven."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Rick Adjei, die in het coachvak de geschorste Melvin Boel verving, spreekt van een 'zeer dubieus moment' tien minuten voor rust. Scheidsrechter Jannick van der Laan betrapte basisdebutant Reda Akmum bij een Doetinchemse corner op vasthouden en wees resoluut naar de stip, tot verbazing van de FC Dordrecht-spelers en staf.

"Buitenom dat heeft de ploeg heel hard gewerkt met de jongens die we hadden. We hebben het maximale eruit gehaald", wijst Adjei naar de inzet van zijn ploeg. "Dat ben je denk ik wel van ons gewend: een ploeg die alles geeft tot de laatste snik."

Gemengde gevoelens
Vieiri Kotzebue, die doelpuntenmaker Dean Zandbergen in het laatste halfuur verving, hield zodoende gemengde gevoelens over aan zijn debuut. "We begonnen goed aan de eerste helft en hadden het daarna wat lastig. De tweede helft was fifty-fifty, misschien dat zij wat beter waren", zegt de van FC Den Bosch gehuurde spits.

Kotzebue, die eerder dit seizoen nog tegen FC Dordrecht scoorde, kent trainer Boel vanuit zijn jeugd al een tijdje. "Bij NAC heb ik heel vaak tegen zijn team mogen spelen én gescoord, dus vandaar", merkt hij op.

Door de puntendeling staat FC Dordrecht gedeeld vierde in de Keuken Kampioen Divisie. Op zaterdag 8 februari is Helmond Sport in Brabant de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal uitgebreide reacties van Adjei en Kotzebue op FC Dordrecht - De Graafschap:

Lees meer over:

Lees ook

foto artikel zonsverduistering

Voor het eerst sinds 1999 een grote zonsverduistering in Nederland: hier moet je op letten

Woensdag is het zover: een zonsverduistering die vrijwel naadloos overgaat in de piek van een meteorenzwerm. Een bijzonder verschijnsel, dat al jaren rood omcirkeld staat in de agenda van Erik Blokland van de Dordtse Sterrenwacht. “In 1999 was zo’n grote verduistering voor het laatst in ons land goed te zien.”

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.