gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht koestert punt, maar baalt van penalty: 'Zeer dubieus moment'

b26ccf93fc23a82d2adc0a58e4625069

Hoewel FC Dordrecht kan leven met het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap, knaagt de tegengoal aan de thuisploeg. Een makkelijk gegeven strafschop zorgde ervoor dat de Krommedijkclub niet de volle buit, maar 'slechts' een punt overhield aan de confrontatie met de directe concurrent. "Als dit een penalty is, moet je elke week zo'n penalty weggeven."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Rick Adjei, die in het coachvak de geschorste Melvin Boel verving, spreekt van een 'zeer dubieus moment' tien minuten voor rust. Scheidsrechter Jannick van der Laan betrapte basisdebutant Reda Akmum bij een Doetinchemse corner op vasthouden en wees resoluut naar de stip, tot verbazing van de FC Dordrecht-spelers en staf.

"Buitenom dat heeft de ploeg heel hard gewerkt met de jongens die we hadden. We hebben het maximale eruit gehaald", wijst Adjei naar de inzet van zijn ploeg. "Dat ben je denk ik wel van ons gewend: een ploeg die alles geeft tot de laatste snik."

Gemengde gevoelens
Vieiri Kotzebue, die doelpuntenmaker Dean Zandbergen in het laatste halfuur verving, hield zodoende gemengde gevoelens over aan zijn debuut. "We begonnen goed aan de eerste helft en hadden het daarna wat lastig. De tweede helft was fifty-fifty, misschien dat zij wat beter waren", zegt de van FC Den Bosch gehuurde spits.

Kotzebue, die eerder dit seizoen nog tegen FC Dordrecht scoorde, kent trainer Boel vanuit zijn jeugd al een tijdje. "Bij NAC heb ik heel vaak tegen zijn team mogen spelen én gescoord, dus vandaar", merkt hij op.

Door de puntendeling staat FC Dordrecht gedeeld vierde in de Keuken Kampioen Divisie. Op zaterdag 8 februari is Helmond Sport in Brabant de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal uitgebreide reacties van Adjei en Kotzebue op FC Dordrecht - De Graafschap:

Lees meer over:

Lees ook

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."