gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht koestert punt, maar baalt van penalty: 'Zeer dubieus moment'

b26ccf93fc23a82d2adc0a58e4625069.jpg

Hoewel FC Dordrecht kan leven met het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap, knaagt de tegengoal aan de thuisploeg. Een makkelijk gegeven strafschop zorgde ervoor dat de Krommedijkclub niet de volle buit, maar 'slechts' een punt overhield aan de confrontatie met de directe concurrent. "Als dit een penalty is, moet je elke week zo'n penalty weggeven."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Rick Adjei, die in het coachvak de geschorste Melvin Boel verving, spreekt van een 'zeer dubieus moment' tien minuten voor rust. Scheidsrechter Jannick van der Laan betrapte basisdebutant Reda Akmum bij een Doetinchemse corner op vasthouden en wees resoluut naar de stip, tot verbazing van de FC Dordrecht-spelers en staf.

"Buitenom dat heeft de ploeg heel hard gewerkt met de jongens die we hadden. We hebben het maximale eruit gehaald", wijst Adjei naar de inzet van zijn ploeg. "Dat ben je denk ik wel van ons gewend: een ploeg die alles geeft tot de laatste snik."

Gemengde gevoelens
Vieiri Kotzebue, die doelpuntenmaker Dean Zandbergen in het laatste halfuur verving, hield zodoende gemengde gevoelens over aan zijn debuut. "We begonnen goed aan de eerste helft en hadden het daarna wat lastig. De tweede helft was fifty-fifty, misschien dat zij wat beter waren", zegt de van FC Den Bosch gehuurde spits.

Kotzebue, die eerder dit seizoen nog tegen FC Dordrecht scoorde, kent trainer Boel vanuit zijn jeugd al een tijdje. "Bij NAC heb ik heel vaak tegen zijn team mogen spelen én gescoord, dus vandaar", merkt hij op.

Door de puntendeling staat FC Dordrecht gedeeld vierde in de Keuken Kampioen Divisie. Op zaterdag 8 februari is Helmond Sport in Brabant de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal uitgebreide reacties van Adjei en Kotzebue op FC Dordrecht - De Graafschap:

Lees ook

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.

homoplek.png

Taakstraffen voor jongeren (20 en 19) om anti-homogeweld

Twee Alblasserdammers zijn veroordeeld voor anti-homogeweld. Volgens de rechter maakten zij zich schuldig aan het achtervolgen en mishandelen van een man, wiens auto ook nog eens werd bekrast.