gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt opdoffer van Telstar en staat tweede plek af

d9d97c4634c85a420bacae77047de83b

FC Dordrecht beleefde een echte horroravond in Velsen-Zuid. Op bezoek bij Telstar werd de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie helemaal weggespeeld: 5-0.

Rijnmond |  | Aangepast op
FC Dordrecht had het direct vanaf het begin zwaar in Velsen-Zuid. Na zeven minuten voetballen kreeg Telstar een hoekschop die Mees Kaandorp bij de tweede paal wist binnen te koppen, waardoor de witte leeuwen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De ploeg van Melvin Boel kwam de eerste twintig minuten totaal niet in de wedstrijd.

Na dertig minuten voetballen kwam Dordt wel wat meer in de wedstrijd, maar het leidde niet tot een doelpunt. Want tien minuten voor rust liet FC Dordrecht het helemaal lopen.

4-0 bij rust
In de 39e minuut kwam er een lage voorzet van Jeff Hardeveld die binnengeschoten werd door Tyrese Noslin: 2-0. Vijf minuten later werd het 3-0 voor Telstar door een doelpunt van Hardeveld. Voor rust werd het nog erger voor FC Dordrecht. Uit een counter sloeg Telstar nog een keer toe en werd het 4-0 door een doelpunt van Owusu.

Ook na de rust kon FC Dordrecht geen vuist maken tegen Telstar. Door een goede lange bal van Bakker kwam de bal terecht bij Hetli, hij legde de bal achter keeper Biai en op de lijn stond El Kachati klaar om de 5-0 binnen te schieten in de 54e minuut.

Helemaal kwijt
FC Dordrecht was het deze wedstrijd helemaal kwijt. De laatste keer dat de Schapenkoppen met vergelijkbare cijfers onderuit ging was ruim een jaar geleden in januari 2024, op bezoek bij Jong AZ (5-1). In de tweede helft wist de ploeg van Melvin Boel de schade te beperken waardoor de wedstrijd uiteindelijk eindigde in een zware 5-0 nederlaag.

ADO Den Haag is de lachende derde deze avond in de eerste divisie. De Hagenezen nemen de tweede plek over van FC Dordrecht en winnen de derde periodetitel.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

burgemeester ter illustratie AI

OM hield oud-burgemeester Herman J. met spoed aan uit angst voor kindermisbruik

Het Openbaar Ministerie besloot de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht in februari met spoed aan te houden uit angst dat hij kinderen zou gaan misbruiken. Die vrees ontstond na het lezen van seksueel expliciete chats van Herman J. met een onbekende man. De officier van justitie zei dat tijdens het proces tegen de 77-jarige verdachte.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

Schermafdruk op 2026-06-26 16-49-48

Koningspython gaat op avontuur in Dordrecht

Een opvallende vondst in de Schipbeekstraat in Dordrecht. Vrijdag keek iemand vreemd op toen daar ineens een koningspython over straat kroop. Na een melding is een gespecialiseerd team ingeschakeld om de opvallende oranje-gele slang van ongeveer twee meter lang te vangen. Dat lukte, waarna het dier tijdelijk is ondergebracht bij dierenzorgcentrum Louterbloemen.