gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt opdoffer van Telstar en staat tweede plek af

d9d97c4634c85a420bacae77047de83b

FC Dordrecht beleefde een echte horroravond in Velsen-Zuid. Op bezoek bij Telstar werd de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie helemaal weggespeeld: 5-0.

Rijnmond |  | Aangepast op
FC Dordrecht had het direct vanaf het begin zwaar in Velsen-Zuid. Na zeven minuten voetballen kreeg Telstar een hoekschop die Mees Kaandorp bij de tweede paal wist binnen te koppen, waardoor de witte leeuwen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De ploeg van Melvin Boel kwam de eerste twintig minuten totaal niet in de wedstrijd.

Na dertig minuten voetballen kwam Dordt wel wat meer in de wedstrijd, maar het leidde niet tot een doelpunt. Want tien minuten voor rust liet FC Dordrecht het helemaal lopen.

4-0 bij rust
In de 39e minuut kwam er een lage voorzet van Jeff Hardeveld die binnengeschoten werd door Tyrese Noslin: 2-0. Vijf minuten later werd het 3-0 voor Telstar door een doelpunt van Hardeveld. Voor rust werd het nog erger voor FC Dordrecht. Uit een counter sloeg Telstar nog een keer toe en werd het 4-0 door een doelpunt van Owusu.

Ook na de rust kon FC Dordrecht geen vuist maken tegen Telstar. Door een goede lange bal van Bakker kwam de bal terecht bij Hetli, hij legde de bal achter keeper Biai en op de lijn stond El Kachati klaar om de 5-0 binnen te schieten in de 54e minuut.

Helemaal kwijt
FC Dordrecht was het deze wedstrijd helemaal kwijt. De laatste keer dat de Schapenkoppen met vergelijkbare cijfers onderuit ging was ruim een jaar geleden in januari 2024, op bezoek bij Jong AZ (5-1). In de tweede helft wist de ploeg van Melvin Boel de schade te beperken waardoor de wedstrijd uiteindelijk eindigde in een zware 5-0 nederlaag.

ADO Den Haag is de lachende derde deze avond in de eerste divisie. De Hagenezen nemen de tweede plek over van FC Dordrecht en winnen de derde periodetitel.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”