gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt opdoffer van Telstar en staat tweede plek af

d9d97c4634c85a420bacae77047de83b

FC Dordrecht beleefde een echte horroravond in Velsen-Zuid. Op bezoek bij Telstar werd de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie helemaal weggespeeld: 5-0.

Rijnmond |  | Aangepast op
FC Dordrecht had het direct vanaf het begin zwaar in Velsen-Zuid. Na zeven minuten voetballen kreeg Telstar een hoekschop die Mees Kaandorp bij de tweede paal wist binnen te koppen, waardoor de witte leeuwen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De ploeg van Melvin Boel kwam de eerste twintig minuten totaal niet in de wedstrijd.

Na dertig minuten voetballen kwam Dordt wel wat meer in de wedstrijd, maar het leidde niet tot een doelpunt. Want tien minuten voor rust liet FC Dordrecht het helemaal lopen.

4-0 bij rust
In de 39e minuut kwam er een lage voorzet van Jeff Hardeveld die binnengeschoten werd door Tyrese Noslin: 2-0. Vijf minuten later werd het 3-0 voor Telstar door een doelpunt van Hardeveld. Voor rust werd het nog erger voor FC Dordrecht. Uit een counter sloeg Telstar nog een keer toe en werd het 4-0 door een doelpunt van Owusu.

Ook na de rust kon FC Dordrecht geen vuist maken tegen Telstar. Door een goede lange bal van Bakker kwam de bal terecht bij Hetli, hij legde de bal achter keeper Biai en op de lijn stond El Kachati klaar om de 5-0 binnen te schieten in de 54e minuut.

Helemaal kwijt
FC Dordrecht was het deze wedstrijd helemaal kwijt. De laatste keer dat de Schapenkoppen met vergelijkbare cijfers onderuit ging was ruim een jaar geleden in januari 2024, op bezoek bij Jong AZ (5-1). In de tweede helft wist de ploeg van Melvin Boel de schade te beperken waardoor de wedstrijd uiteindelijk eindigde in een zware 5-0 nederlaag.

ADO Den Haag is de lachende derde deze avond in de eerste divisie. De Hagenezen nemen de tweede plek over van FC Dordrecht en winnen de derde periodetitel.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.

foto onderbroek politie

Dat zaakje stinkt: oplichter (18) van bejaarde vrouw verstopt buit in onderbroek

Een bejaarde vrouw is onlangs opgelicht door nepagenten. Speurwerk leidde naar twee 18-jarige verdachten, die dezelfde dag nog zijn aangehouden. Smeuïg detail: een van hen had de buitgemaakte sieraden nog in zijn onderbroek.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

foto website_2

Dat is schrikken, Noek (12) bouwt met broer spookhuis in tuin: ‘Mensen worden bang'

Een spookhuis in je achtertuin, dat heeft de twaalfjarige Noek uit Dordrecht samen met zijn broer Sam (15) gemaakt. Zo groot als deze is er maar één van in de wijk en iedereen is op 31 oktober welkom om het te aanschouwen. "Anderen doen ook aan Halloween, maar niet zo groot”, vertelt een trotse Noek.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.