gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt opdoffer van Telstar en staat tweede plek af

d9d97c4634c85a420bacae77047de83b.jpg

FC Dordrecht beleefde een echte horroravond in Velsen-Zuid. Op bezoek bij Telstar werd de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie helemaal weggespeeld: 5-0.

Rijnmond |  | Aangepast op
FC Dordrecht had het direct vanaf het begin zwaar in Velsen-Zuid. Na zeven minuten voetballen kreeg Telstar een hoekschop die Mees Kaandorp bij de tweede paal wist binnen te koppen, waardoor de witte leeuwen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De ploeg van Melvin Boel kwam de eerste twintig minuten totaal niet in de wedstrijd.

Na dertig minuten voetballen kwam Dordt wel wat meer in de wedstrijd, maar het leidde niet tot een doelpunt. Want tien minuten voor rust liet FC Dordrecht het helemaal lopen.

4-0 bij rust
In de 39e minuut kwam er een lage voorzet van Jeff Hardeveld die binnengeschoten werd door Tyrese Noslin: 2-0. Vijf minuten later werd het 3-0 voor Telstar door een doelpunt van Hardeveld. Voor rust werd het nog erger voor FC Dordrecht. Uit een counter sloeg Telstar nog een keer toe en werd het 4-0 door een doelpunt van Owusu.

Ook na de rust kon FC Dordrecht geen vuist maken tegen Telstar. Door een goede lange bal van Bakker kwam de bal terecht bij Hetli, hij legde de bal achter keeper Biai en op de lijn stond El Kachati klaar om de 5-0 binnen te schieten in de 54e minuut.

Helemaal kwijt
FC Dordrecht was het deze wedstrijd helemaal kwijt. De laatste keer dat de Schapenkoppen met vergelijkbare cijfers onderuit ging was ruim een jaar geleden in januari 2024, op bezoek bij Jong AZ (5-1). In de tweede helft wist de ploeg van Melvin Boel de schade te beperken waardoor de wedstrijd uiteindelijk eindigde in een zware 5-0 nederlaag.

ADO Den Haag is de lachende derde deze avond in de eerste divisie. De Hagenezen nemen de tweede plek over van FC Dordrecht en winnen de derde periodetitel.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

foto artikel kledingbank.jpg

Tienjarig jubileum voor kledingbank Zwijndrecht: ‘Ik denk niet dat het gauw zal stoppen’

De slingers hangen uit in de kledingbank in Zwijndrecht. De stichting bestaat tien jaar. Voor de vrijwilligers reden voor een feestje, maar het is voor hen tegelijkertijd ook een realisatie dat de stichting al tien jaar nodig is. “Als je ziet hoeveel mensen er komen, zie je dat we echt niet zonder kunnen”, aldus Lia Bode, vrijwilliger en bestuurslid van de kledingbank.

luchtalarm 02.png

Lokale partijen slaan alarm over verdwijnende sirene: 'Goed functionerend waarschuwingssysteem'

"Schaf het luchtalarm niet af!" Het is de oproep van dertig lokale partijen in heel Nederland, waaronder Slydregt.NU. De partijen reageren daarmee op minister Van Weel van Justitie, die maandag schreef dat de bekende sirene vanaf 1 januari 2028 verdwijnt.

foto artikel b&b Dordrecht

B&B Hesha maakt kans op titel ‘beste B&B Nederland 2026’: ‘Ik kan het niet geloven’

De Dordtse Bed and Breakfast Hesha is genomineerd voor ‘Beste B&B in Nederland 2026’ in de categorie 3 tulpen. De B&B die in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar, maar heeft nu al een nominatie op zak. Iets wat eigenaresse Sharon Kerkhoven totaal niet zag aankomen. “Ik kan wel een gat in de lucht springen”, zegt ze vol extase.

fotooefeningstation.png

Bloedende mensen en flinke chaos op station: 'Ik dacht: Wat is hier aan de hand?'

Een afgezet station en veel politie en brandweer dinsdagavond in Dordrecht, maar niemand hoeft zich zorgen te maken. Er is geen noodsituatie, maar wel een simulatie in de omgeving van Dordrecht Centraal. "Gelukkig zien wij dit soort incidenten niet vaak, maar we willen wel goed voorbereid zijn."

mercon loods1.png

Maatregelen na vele brandjes in vervallen loods, maar hekwerk regelmatig opengeknipt

Een flinke opruim-operatie, gedichte gaten en herstelde hekwerken: van alles werd uit de kast gehaald om jeugdige brandstichters te weren uit de vervallen Merconloods in Alblasserdam. Die maatregelen zijn alleen niet voldoende, want de afgelopen weken kwamen avonturiers met het nodige knip- en klimwerk alsnog in de loods.

chrishoogerwaard.png

Voorzitter Sinterklaasintocht krijgt Johan de Wittspeld

Chris Hoogerwaard, een prominent gezicht van de intocht van Sinterklaas in Dordrecht, heeft de Johan de Wittspeld ontvangen. Hij krijgt de gemeentelijke onderscheiding voor zijn langdurige inzet voor de intocht en de Dordtse samenleving.