gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht krijgt opdoffer van Telstar en staat tweede plek af

d9d97c4634c85a420bacae77047de83b

FC Dordrecht beleefde een echte horroravond in Velsen-Zuid. Op bezoek bij Telstar werd de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie helemaal weggespeeld: 5-0.

Rijnmond |  | Aangepast op
FC Dordrecht had het direct vanaf het begin zwaar in Velsen-Zuid. Na zeven minuten voetballen kreeg Telstar een hoekschop die Mees Kaandorp bij de tweede paal wist binnen te koppen, waardoor de witte leeuwen al vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De ploeg van Melvin Boel kwam de eerste twintig minuten totaal niet in de wedstrijd.

Na dertig minuten voetballen kwam Dordt wel wat meer in de wedstrijd, maar het leidde niet tot een doelpunt. Want tien minuten voor rust liet FC Dordrecht het helemaal lopen.

4-0 bij rust
In de 39e minuut kwam er een lage voorzet van Jeff Hardeveld die binnengeschoten werd door Tyrese Noslin: 2-0. Vijf minuten later werd het 3-0 voor Telstar door een doelpunt van Hardeveld. Voor rust werd het nog erger voor FC Dordrecht. Uit een counter sloeg Telstar nog een keer toe en werd het 4-0 door een doelpunt van Owusu.

Ook na de rust kon FC Dordrecht geen vuist maken tegen Telstar. Door een goede lange bal van Bakker kwam de bal terecht bij Hetli, hij legde de bal achter keeper Biai en op de lijn stond El Kachati klaar om de 5-0 binnen te schieten in de 54e minuut.

Helemaal kwijt
FC Dordrecht was het deze wedstrijd helemaal kwijt. De laatste keer dat de Schapenkoppen met vergelijkbare cijfers onderuit ging was ruim een jaar geleden in januari 2024, op bezoek bij Jong AZ (5-1). In de tweede helft wist de ploeg van Melvin Boel de schade te beperken waardoor de wedstrijd uiteindelijk eindigde in een zware 5-0 nederlaag.

ADO Den Haag is de lachende derde deze avond in de eerste divisie. De Hagenezen nemen de tweede plek over van FC Dordrecht en winnen de derde periodetitel.

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

politie 01

Jongeren uit Zwijndrecht opgepakt na onrust in Den Haag

De politie heeft afgelopen weekend jongeren uit onder meer Zwijndrecht opgepakt in het centrum van Den Haag. De politie was daar zaterdag in groten getale aanwezig vanwege een oproep om winkels in de binnenstad te plunderen. Uiteindelijk zijn 34 mensen aangehouden.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”