Dordrecht, Netherlands

Fietser kort buiten bewustzijn na aanrijding met scooterrijder

De aanrijding gebeurde op de Reeweg Zuid Streekomroep
Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een botsing met een scooterrijder in Dordrecht. Dat gebeurde op de Reeweg Zuid aan de zuidkant van de stad.
Corrado Francke | 27 november 2025 18:00 | Aangepast op 27 november 2025 16:20
Rond drie uur ’s middags ging het mis vlakbij het kruispunt met de Laan van Londen. Volgens een politiewoordvoerder raakte de fietser korte tijd buiten bewustzijn, maar is hij aanspreekbaar naar het ziekenhuis gebracht. Voor het ongeluk was ook een traumahelikopter opgeroepen, maar omdat de fietser snel bij kennis kwam hoefde die niet te landen.

Het is niet duidelijk wat er precies gebeurd is. De politie laat weten dat de scooterrijder geen strafbaar feit heeft begaan en daarom niet is aangehouden.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...