Dordrecht, Netherlands

Flexflitser verdwenen van de Oranjelaan

De tijdelijke flitspaal op de Oranjelaan in Dordrecht is weggehaald. De paal stond er een tijdje om hardrijders op de bon te slingeren.
Redactie Streek 56 | Loïsa de Wit | 5 september 2024 16:00 | Aangepast op 5 september 2024 15:51
Sinds 8 juli moesten snelheidsduivels ter hoogte van Villa Augustus extra opletten. De paal was daar neergezet vanwege omwonenden die vonden dat er veel te hard gereden werd.

Flexflitspalen staan ongeveer twee maanden op een locatie en worden vervolgens verplaats naar de volgende. De flitspaal van de Oranjelaan is naar Capelle aan den IIssel verhuisd, waar hij overigens ook vandaan kwam. In november zal hij weer te vinden zijn op de Oranjelaan.

Hoeveel boetes in de afgelopen twee maanden zijn uitgedeeld is niet bekend.

Lees meer over:

Flexflitser|Verkeer|

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Geen racebaan meer en veiligheid voor fietsers: Aanpassingen moeten deze weg veiliger maken

Een einde aan omleidingen en hopelijk een einde aan gevaarlijke situaties op de drukbezette Laan van...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Hoe slim zijn de nieuwe stoplichten aan de N915?

Het zal nog een tijd duren voordat de ‘slimme stoplichten’ langs de N915 ook echt slim gaan werken, ...

A15 nacht dicht door werkzaamheden

De A15 van Papendrecht richting Gorinchem gaat volgende week een avond en nacht dicht. Vanwege onder...

Petitie voor veiligere rotonde: 'Hoeveel ongelukken of doden moeten er nog komen?'

Inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht maken zich grote zorgen over de veiligheid bij de rotonde bij de La...