Dordrecht, Netherlands

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom doen dat op geheel eigen wijze, waarbij de heren regelmatig bonje krijgen, maar dit keer zullen zelfs vaste kijkers versteld staan hoe hoog de gemoederen oplopen.
Redactie Streek 56 | 8 november 2025 12:00 | Aangepast op 8 november 2025 12:00
Onvermijdelijk in deze aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood is een terugblik op de Tweede Kamerverkiezingen, met daaraan vastgeknoopt de vraag wat hiervan de impact kan zijn op de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. De heren hebben ook nieuwtjes vanuit de wandelgangen én uit een interne partijmededeling, waar ze de hand op hebben weten te leggen.

Meest verrassend is nog de komst van een ongenode gast, die speciaal op het vliegtuig blijkt te zijn gestapt om zijn nood te klagen in het programma. Dat doet hij met verve, waarna de mannen aan tafel hem zingend uitgeleide doen. Aan het slot ontspoort het programma bijna als Thijs de lokale regelgeving hekelt en Ad het daar totaal niet mee eens is.

Wie dit niet wil missen moet zondag vanaf 12.00 uur naar RTV Dordrecht kijken. 'Ouwe Jonges Krentebrood' wordt dinsdag herhaald, na het nieuws van 18.00 uur.

Lees ook

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

'Ouwe Jonges' schuiven weer aan

Hebben we al een eerste indruk van de nieuwe burgemeester van Dordrecht? Het is één van de onderwerp...

Ouwe Jonges Krentenbrood is terug: ‘We pakken door!’

De terugkeer van het tv-programma ‘Ouwe Jonges Krentebrood’ op TV Dordrecht is definitief. De mannen...

Ouwe Jonges Krentebrood keert terug bij RTV Dordrecht

Na veertien maanden afwezigheid is praatprogramma Ouwe Jonges Krentebrood weer terug bij RTV Dordrec...

Ouwe Jonges in de zon even scherp als altijd

De “Ouwe Jonges” zijn bij RTV Dordrecht na drie jaar op straat gezet. Letterlijk, want de stamtafel ...