Dordrecht, Netherlands

Getuigen gezocht na twee explosies bij woning in Krispijn

Bij de eerste ontploffing raakte de deur flink beschadigd Politie Dordrecht
De politie is op zoek naar getuigen die meer informatie kunnen geven over twee explosies die hebben plaatsgevonden bij dezelfde woning in de Jacob van Lennepstraat in de wijk Krispijn.
Tristan Kans | 30 november 2024 10:00 | Aangepast op 30 november 2024 10:00
De eerste ontploffing vond plaats in de nacht van woensdag 27 november 2024 omstreeks 01.00 uur, waarbij de voordeur van de woning werd beschadigd. De nacht erna, op donderdag 28 november 2024 rond middernacht, volgde een tweede explosie bij hetzelfde pand.

De politie onderzoekt de incidenten en is op zoek naar mensen die mogelijk iets hebben gezien of gehoord in de omgeving van de Jacob van Lennepstraat rond deze tijdstippen. Het is nog onduidelijk wat de oorzaak is van de explosies, maar er wordt rekening gehouden met een gerichte actie.

Lees meer over:

Politie|112-nieuws|Explosie|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Politie deelt foto van verdachten woningoverval Hardinxveld

Een overval op een woning op klaarlichte dag in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten zijn, net al...

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...

Zware mishandeling Statenplein leidt tot hersenschudding en gebroken neus

Op het Statenplein in Dordrecht is in de nacht van 13 op 14 juni een 29-jarige Dordtenaar mishandeld...

‘Drugsafval’ en lokbus honderden keren gemeld: ‘Twee geslaagde acties’

Het geloosde ‘drugsafval’ in Hendrik-Ido-Ambacht is niet onopgemerkt gebleven. Dat blijkt uit cijfer...

Joas (7) ziet rook door sleutelgat komen en redt zijn broertjes, zusjes en ouders

Als de 7-jarige Joas uit Hardinxveld-Giessendam in bed ligt, ziet hij plotseling rook door het sleut...

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Politie, douane en gemeentehandhavers hebben dinsdag in totaal negentien garageboxen onderzocht in Z...