gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gevarieerde programmering op TV Dordrecht in augustus

d14bedc743769234004168e5a26ae2a6

Veel live-muziek van Big Rivers 2024, de leukste afleveringen van Op Pad Met AD en de beste reportages van Eilandleven. Vanaf vandaag is er tot eind augustus genoeg te zien op TV Dordrecht.

Redactie RTV Dordrecht | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vanaf komend weekend zenden we iedere zondag en maandag de beste concerten uit van Big Rivers van dit jaar. Allemaal eigen registraties, met o.a. Tribute to Toto, Absolutely Floyd en natuurlijk ook een uitgebreide impressie van aMeezing.

Iedere woensdag en vrijdag zijn de meest interessante afleveringen van Op Pad met Ad uit de eerste zes maanden van 2024 nog een keer te zien, waaronder de uitzending over de Tiny Houses en Geef het Dordt.

En iedere donderdag zenden we in Eilandleven de beste lange reportages nog een keer uit, zoals het portret van de Dordrechts Mannenkoor, dat na 126 jaar hield op te bestaan, en de emotionele Keti Koti-herdenking van 30 juni.

De hele maand augustus dus een bijzondere zomerprogrammering op TV Dordrecht, met veel live-muziek van Big Rivers en het beste van Op Pad met Ad en Eilandleven.

Lees ook

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

artikelfoto jup

Eeuwenoude hoeve blijft behouden, maar er zijn zorgen over de verbouwing

De Wevershoeve aan de Noldijk in Rijsoord krijgt een nieuwe bestemming met woningen. Veel omwonenden reageren positief op dat vooruitzicht. Zij vinden het vooral belangrijk dat het monumentale pand behouden blijft. Over de mogelijke gevolgen van de verbouwing voor de dijk en het gebouw zelf bestaan wel vragen.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.