gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herenkapsalon viert 90-jarig jubileum: 'Vroeger zag ik het eigenlijk niet zitten'

1303aef04cf46db7584c38a2b4ac7c7c

In de Dordtse wijk Krispijn wordt een bijzonder jubileum gevierd: herenkapsalon Bloos bestaat maar liefst 90 jaar. De kapsalon, die al drie generaties in handen is van dezelfde familie, blijkt een vertrouwd adres voor vele klanten in de regio.

Tristan Kans | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het bedrijf werd in 1934 aan de Tesselschadestraat opgericht. Enkele jaren later verhuisde de zaak naar de Albertine Agnesstraat, waar de familie haar werkzaamheden voortzette. Het was Aarts zoon Dick die samen met zijn vrouw Ineke de tweede generatie Bloos werd die de herensalon leidde. Tegenwoordig is de derde generatie aan zet, met Yvonne van de Velden-Bloos aan het roer. Ze runt de salon al meer dan 35 jaar samen met haar compagnon Adrie van de Water.

Een afscheid en trots
Dit jubileum is bijzonder voor de familie, maar ook zwaar. Dick Bloos overleed in februari van dit jaar. Yvonne deelt haar verdriet: “Hij had zo graag willen meevieren, maar het mocht niet zo zijn.” Gelukkig heeft haar moeder Ineke het jubileum nog wel meegemaakt en is zij enorm trots op het succes van de salon. Yvonne voegt toe: “Mijn moeder is supertrots en dat maakt dit moment extra bijzonder.”

Om het 90-jarig bestaan te vieren, is de salon feestelijk versierd en kunnen klanten meegenieten van het jubileum. De salon geeft een attentie aan alle bezoekers die voor een knipbeurt komen. Daarnaast wordt er een speciale actie gehouden: aan het eind van het jaar worden de bonnetjes van de klanten verzameld en uit deze bonnetjes worden vijf gelukkige winnaars getrokken. Zij winnen een gratis knipbeurt.

Bekijk hieronder de reportage bij de kapperszaak:

Lees ook

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.