gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herenkapsalon viert 90-jarig jubileum: 'Vroeger zag ik het eigenlijk niet zitten'

1303aef04cf46db7584c38a2b4ac7c7c

In de Dordtse wijk Krispijn wordt een bijzonder jubileum gevierd: herenkapsalon Bloos bestaat maar liefst 90 jaar. De kapsalon, die al drie generaties in handen is van dezelfde familie, blijkt een vertrouwd adres voor vele klanten in de regio.

Tristan Kans | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het bedrijf werd in 1934 aan de Tesselschadestraat opgericht. Enkele jaren later verhuisde de zaak naar de Albertine Agnesstraat, waar de familie haar werkzaamheden voortzette. Het was Aarts zoon Dick die samen met zijn vrouw Ineke de tweede generatie Bloos werd die de herensalon leidde. Tegenwoordig is de derde generatie aan zet, met Yvonne van de Velden-Bloos aan het roer. Ze runt de salon al meer dan 35 jaar samen met haar compagnon Adrie van de Water.

Een afscheid en trots
Dit jubileum is bijzonder voor de familie, maar ook zwaar. Dick Bloos overleed in februari van dit jaar. Yvonne deelt haar verdriet: “Hij had zo graag willen meevieren, maar het mocht niet zo zijn.” Gelukkig heeft haar moeder Ineke het jubileum nog wel meegemaakt en is zij enorm trots op het succes van de salon. Yvonne voegt toe: “Mijn moeder is supertrots en dat maakt dit moment extra bijzonder.”

Om het 90-jarig bestaan te vieren, is de salon feestelijk versierd en kunnen klanten meegenieten van het jubileum. De salon geeft een attentie aan alle bezoekers die voor een knipbeurt komen. Daarnaast wordt er een speciale actie gehouden: aan het eind van het jaar worden de bonnetjes van de klanten verzameld en uit deze bonnetjes worden vijf gelukkige winnaars getrokken. Zij winnen een gratis knipbeurt.

Bekijk hieronder de reportage bij de kapperszaak:

Lees ook

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.