gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herenkapsalon viert 90-jarig jubileum: 'Vroeger zag ik het eigenlijk niet zitten'

1303aef04cf46db7584c38a2b4ac7c7c

In de Dordtse wijk Krispijn wordt een bijzonder jubileum gevierd: herenkapsalon Bloos bestaat maar liefst 90 jaar. De kapsalon, die al drie generaties in handen is van dezelfde familie, blijkt een vertrouwd adres voor vele klanten in de regio.

Tristan Kans | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het bedrijf werd in 1934 aan de Tesselschadestraat opgericht. Enkele jaren later verhuisde de zaak naar de Albertine Agnesstraat, waar de familie haar werkzaamheden voortzette. Het was Aarts zoon Dick die samen met zijn vrouw Ineke de tweede generatie Bloos werd die de herensalon leidde. Tegenwoordig is de derde generatie aan zet, met Yvonne van de Velden-Bloos aan het roer. Ze runt de salon al meer dan 35 jaar samen met haar compagnon Adrie van de Water.

Een afscheid en trots
Dit jubileum is bijzonder voor de familie, maar ook zwaar. Dick Bloos overleed in februari van dit jaar. Yvonne deelt haar verdriet: “Hij had zo graag willen meevieren, maar het mocht niet zo zijn.” Gelukkig heeft haar moeder Ineke het jubileum nog wel meegemaakt en is zij enorm trots op het succes van de salon. Yvonne voegt toe: “Mijn moeder is supertrots en dat maakt dit moment extra bijzonder.”

Om het 90-jarig bestaan te vieren, is de salon feestelijk versierd en kunnen klanten meegenieten van het jubileum. De salon geeft een attentie aan alle bezoekers die voor een knipbeurt komen. Daarnaast wordt er een speciale actie gehouden: aan het eind van het jaar worden de bonnetjes van de klanten verzameld en uit deze bonnetjes worden vijf gelukkige winnaars getrokken. Zij winnen een gratis knipbeurt.

Bekijk hieronder de reportage bij de kapperszaak:

Lees ook

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

foto ton

Zondag op TV Dordrecht: Herdenkingsconcert Johan de Witt

Een van de hoogtepunten van het Johan de Witt-herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag nog een keer te zien op TV Dordrecht.

2604285328

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.