gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herenkapsalon viert 90-jarig jubileum: 'Vroeger zag ik het eigenlijk niet zitten'

1303aef04cf46db7584c38a2b4ac7c7c

In de Dordtse wijk Krispijn wordt een bijzonder jubileum gevierd: herenkapsalon Bloos bestaat maar liefst 90 jaar. De kapsalon, die al drie generaties in handen is van dezelfde familie, blijkt een vertrouwd adres voor vele klanten in de regio.

Tristan Kans | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het bedrijf werd in 1934 aan de Tesselschadestraat opgericht. Enkele jaren later verhuisde de zaak naar de Albertine Agnesstraat, waar de familie haar werkzaamheden voortzette. Het was Aarts zoon Dick die samen met zijn vrouw Ineke de tweede generatie Bloos werd die de herensalon leidde. Tegenwoordig is de derde generatie aan zet, met Yvonne van de Velden-Bloos aan het roer. Ze runt de salon al meer dan 35 jaar samen met haar compagnon Adrie van de Water.

Een afscheid en trots
Dit jubileum is bijzonder voor de familie, maar ook zwaar. Dick Bloos overleed in februari van dit jaar. Yvonne deelt haar verdriet: “Hij had zo graag willen meevieren, maar het mocht niet zo zijn.” Gelukkig heeft haar moeder Ineke het jubileum nog wel meegemaakt en is zij enorm trots op het succes van de salon. Yvonne voegt toe: “Mijn moeder is supertrots en dat maakt dit moment extra bijzonder.”

Om het 90-jarig bestaan te vieren, is de salon feestelijk versierd en kunnen klanten meegenieten van het jubileum. De salon geeft een attentie aan alle bezoekers die voor een knipbeurt komen. Daarnaast wordt er een speciale actie gehouden: aan het eind van het jaar worden de bonnetjes van de klanten verzameld en uit deze bonnetjes worden vijf gelukkige winnaars getrokken. Zij winnen een gratis knipbeurt.

Bekijk hieronder de reportage bij de kapperszaak:

Lees ook

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.