gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Herenkapsalon viert 90-jarig jubileum: 'Vroeger zag ik het eigenlijk niet zitten'

1303aef04cf46db7584c38a2b4ac7c7c.jpg

In de Dordtse wijk Krispijn wordt een bijzonder jubileum gevierd: herenkapsalon Bloos bestaat maar liefst 90 jaar. De kapsalon, die al drie generaties in handen is van dezelfde familie, blijkt een vertrouwd adres voor vele klanten in de regio.

Tristan Kans | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het bedrijf werd in 1934 aan de Tesselschadestraat opgericht. Enkele jaren later verhuisde de zaak naar de Albertine Agnesstraat, waar de familie haar werkzaamheden voortzette. Het was Aarts zoon Dick die samen met zijn vrouw Ineke de tweede generatie Bloos werd die de herensalon leidde. Tegenwoordig is de derde generatie aan zet, met Yvonne van de Velden-Bloos aan het roer. Ze runt de salon al meer dan 35 jaar samen met haar compagnon Adrie van de Water.

Een afscheid en trots
Dit jubileum is bijzonder voor de familie, maar ook zwaar. Dick Bloos overleed in februari van dit jaar. Yvonne deelt haar verdriet: “Hij had zo graag willen meevieren, maar het mocht niet zo zijn.” Gelukkig heeft haar moeder Ineke het jubileum nog wel meegemaakt en is zij enorm trots op het succes van de salon. Yvonne voegt toe: “Mijn moeder is supertrots en dat maakt dit moment extra bijzonder.”

Om het 90-jarig bestaan te vieren, is de salon feestelijk versierd en kunnen klanten meegenieten van het jubileum. De salon geeft een attentie aan alle bezoekers die voor een knipbeurt komen. Daarnaast wordt er een speciale actie gehouden: aan het eind van het jaar worden de bonnetjes van de klanten verzameld en uit deze bonnetjes worden vijf gelukkige winnaars getrokken. Zij winnen een gratis knipbeurt.

Bekijk hieronder de reportage bij de kapperszaak:

Lees ook

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized.jpg

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.