gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

695a41d988b47c8824fb0ae647e7e373

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto. De 18-jarige reed op een motorscooter over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht, toen hij een automobilist die ter hoogte van de Krispijntunnel de weg opreed over het hoofd zag. Volgens de politie reed de bestuurder van de scooter veel te hard.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
“Op dinsdag 22 april zagen wij een motorscooter rijden die een wheelie maakte op de drukke Spuiboulevard”, schrijft de politie op Instagram een dag later. “De bestuurder bleef oogcontact met ons zoeken en was duidelijk uit op een confrontatie. De motorscooter was voorzien van een illegale kentekenplaat zodat wij de identiteit van het voertuig niet konden vaststellen.”

In verband met de veiligheid van de bestuurder en de overige weggebruikers besluit de politie niet achter de motorscooter aan te gaan. “Een kwartier later stonden wij stil op de Burgemeester de Raadtsingel en hoorden wij dat er een motorscooter aankwam”, vervolgt de politie. “Wij zagen dat het dezelfde motorscooter was die ons net had uitgedaagd op de Spuiboulevard. De motorscooter kwam met zeer hoge snelheid voorbij, maar had niet gezien dat er twintig meter voor ons een personenauto de weg opdraaide.”

De agenten zien vervolgens het ongeluk voor hun ogen gebeuren, waarbij de jonge bestuurder “15 meter door de lucht vloog”. De agenten verlenen eerste hulp, waarna de 18-jarige zwaargewond naar het ziekenhuis wordt gebracht. De automobilist die bij het ongeluk betrokken was, komt met de schrik vrij.

Lees meer over:

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."