gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

695a41d988b47c8824fb0ae647e7e373.jpg

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto. De 18-jarige reed op een motorscooter over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht, toen hij een automobilist die ter hoogte van de Krispijntunnel de weg opreed over het hoofd zag. Volgens de politie reed de bestuurder van de scooter veel te hard.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
“Op dinsdag 22 april zagen wij een motorscooter rijden die een wheelie maakte op de drukke Spuiboulevard”, schrijft de politie op Instagram een dag later. “De bestuurder bleef oogcontact met ons zoeken en was duidelijk uit op een confrontatie. De motorscooter was voorzien van een illegale kentekenplaat zodat wij de identiteit van het voertuig niet konden vaststellen.”

In verband met de veiligheid van de bestuurder en de overige weggebruikers besluit de politie niet achter de motorscooter aan te gaan. “Een kwartier later stonden wij stil op de Burgemeester de Raadtsingel en hoorden wij dat er een motorscooter aankwam”, vervolgt de politie. “Wij zagen dat het dezelfde motorscooter was die ons net had uitgedaagd op de Spuiboulevard. De motorscooter kwam met zeer hoge snelheid voorbij, maar had niet gezien dat er twintig meter voor ons een personenauto de weg opdraaide.”

De agenten zien vervolgens het ongeluk voor hun ogen gebeuren, waarbij de jonge bestuurder “15 meter door de lucht vloog”. De agenten verlenen eerste hulp, waarna de 18-jarige zwaargewond naar het ziekenhuis wordt gebracht. De automobilist die bij het ongeluk betrokken was, komt met de schrik vrij.

Lees meer over:

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.