gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongeren filmen mishandelingen en roofoverval: acht aanhoudingen

8876debf95f94f0d6bcfe984c58f1b30

Acht jongeren zijn onlangs door de politie aangehouden voor verschillende gewelddadige incidenten. Opvallend is dat al dit geweld is gefilmd.

Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
Op 5 november werden twee jongens uit Dordrecht (14 en 15 jaar oud) en een jongen van 16 uit Oud-Alblas aangehouden voor een gewelddadige overval in de Vogelbuurt in Dordrecht op 19 september. Hierbij werd een 14-jarig slachtoffer hardhandig beroofd van zijn spullen.

Bij de aanhouding zijn op een telefoon van één van de verdachten beelden gevonden van deze mishandeling én van een andere geweldsuitbarsting. Dat laatste leidde tot de aanhouding van twee andere jongens van 14 en 16 jaar oud, allebei uit Dordrecht. Op 7 september mishandelden zij in de Besarstraat een 16-jarige stadsgenoot. De jongen werd naar buiten gelokt en door een groep mishandeld.

Heterdaad
Verder hield de politie op 4 november op de Groene Zoom een meisje van 14 en twee meisjes van 15 jaar oud aan. Zij werden op heterdaad betrapt toen zij een meisje van 15 mishandelden. In dit geval filmden omstanders de openlijke geweldpleging. Het is niet bekend of deze beelden verspreid zijn.

Lees ook

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.