Dordrecht, Netherlands

Man loopt hoofdwond op bij vechtpartij in Weizigtpark

Het incident gebeurde op het Arpad Weiszpad Corrado Francke
Een man is maandag lichtgewond geraakt bij een vechtpartij in het Weizigtpark in Dordrecht. Aanvankelijk werd melding gedaan van een steekpartij, dit bleek niet zo te zijn.
Corrado Francke | Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 juli 2024 13:50 | Aangepast op 15 juli 2024 13:50
Het slachtoffer, die vermoedelijk onder invloed was, heeft geen aangifte gedaan. Hij is op een bankje in het park behandeld en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel hield hij een hoofdwond aan het incident over.

De melding kwam rond tien over half één binnen bij de hulpdiensten. De meldster zat even verderop met haar kinderen in het park en hoorde even verderop de man om hulp geroepen.

Volgens de getuige droeg de verdachte gezichtsbedekking en fietste hij over het Arpad Weiszpad, waar het incident gebeurde. De politie kan dit niet bevestigen.

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...