Dordrecht, Netherlands

Niet te missen: Ad van den Herik ontmoet Juno

In de meest recente aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Juno Rissema: voormalig stadsdichter, nachtburgemeester, kapper en nog veel meer. Ze hebben het over Juno’s relatie met Dordrecht, die hij zijn muse noemt.
Jonathan Sekeris | 14 februari 2025 16:30 | Aangepast op 14 februari 2025 15:30
“Ik heb ooit tien maanden in Amerika gewoond om mijn middelbare school af te ronden. Ook was ik daar al toegelaten op een kunstacademie. Toen ik terugkwam in Dordrecht en over de Voorstraat liep, zag ik de huizen en dacht: ‘ja maar, ik kan hier niet weg. Hier moet ik zijn.’” Zo kwam veelzijdig kunstenaar Rissema erachter wat Dordrecht voor hem betekent.

Benieuwd naar de rest van het gesprek? Op Pad Met Ad wordt vanavond vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, vlak na het nieuws. De aflevering wordt herhaald op zondag om 12.00 uur. Kun je niet wachten? Bekijk hem nu alvast hieronder op ons YouTube-Kanaal.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...