gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe centrumverdediger Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken, ´t Zand verlaat Krommedijk

627229201116b115b3c7c9214b580962

De vanuit Frankrijk overgevlogen Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken als centrale verdediger. De bijna twee meter lange Fransman, die op internationaal vlak uitkomt voor Gabon, komt transfervrij naar de Krommedijk. Hij heeft een contract getekend voor twee jaar met optie tot een jaar extra en komt over van FC Nantes.

Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
Bij Nantes heeft hij twee wedstrijden in de Ligue 1 gespeeld en kwam hij voornamelijk uit voor het tweede elftal. Eerder dit jaar maakte hij zijn internationale debuut. Toen mocht hij invallen in de wedstrijd Gabon – DR Congo tijdens de Afrika Cup. M'bemba, die werd geboren in het franse Amiens, trainde al enkele weken mee met de Dordtse selectie en speelde in die periode ook een aantal oefenwedstrijden voor de Schapenkoppen.

De algemeen directeur van FC Dordrecht is blij met deze aanvulling op het elftal: “Yannis is een zeer complete verdediger die beide posities centraal kan dekken. Naast zijn lengte is hij ook zeer comfortabel aan de bal. We zijn verheugd dat Yannis de keuze voor ons gemaakt heeft”, aldus Hans de Zeeuw.

Voor aankomend weekend staan er twee oefenwedstrijden op het programma voor FC Dordrecht. Zaterdag spelen de Schapenkoppen tegen Al-Qadisiya en op zondag is het Belgische SK Lommel de tegenstander.

´t Zand
Feyenoord-huurling en publiekslieveling Shiloh 't Zand zal komend seizoen niet meer te bewonderen zijn aan de Krommedijk. Na een zeer succesvol seizoen waarin de Rotterdammer werd uitgeroepen tot grootste talent van de Keuken Kampioen Divisie maakt hij een stap omhoog. De creatieveling maakte afgelopen seizoen 11 goals en leverde 4 assists in 35 wedstrijden. Feyenoord gaat de 21-jarige aanvallende middenvelder nu verhuren aan eredivisionist Heracles Almelo. Daar gaat hij spelen met rugnummer 10. De club uit Almelo heeft geen optie tot koop bedongen.

Lees ook

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.