gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe centrumverdediger Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken, ´t Zand verlaat Krommedijk

627229201116b115b3c7c9214b580962

De vanuit Frankrijk overgevlogen Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken als centrale verdediger. De bijna twee meter lange Fransman, die op internationaal vlak uitkomt voor Gabon, komt transfervrij naar de Krommedijk. Hij heeft een contract getekend voor twee jaar met optie tot een jaar extra en komt over van FC Nantes.

Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
Bij Nantes heeft hij twee wedstrijden in de Ligue 1 gespeeld en kwam hij voornamelijk uit voor het tweede elftal. Eerder dit jaar maakte hij zijn internationale debuut. Toen mocht hij invallen in de wedstrijd Gabon – DR Congo tijdens de Afrika Cup. M'bemba, die werd geboren in het franse Amiens, trainde al enkele weken mee met de Dordtse selectie en speelde in die periode ook een aantal oefenwedstrijden voor de Schapenkoppen.

De algemeen directeur van FC Dordrecht is blij met deze aanvulling op het elftal: “Yannis is een zeer complete verdediger die beide posities centraal kan dekken. Naast zijn lengte is hij ook zeer comfortabel aan de bal. We zijn verheugd dat Yannis de keuze voor ons gemaakt heeft”, aldus Hans de Zeeuw.

Voor aankomend weekend staan er twee oefenwedstrijden op het programma voor FC Dordrecht. Zaterdag spelen de Schapenkoppen tegen Al-Qadisiya en op zondag is het Belgische SK Lommel de tegenstander.

´t Zand
Feyenoord-huurling en publiekslieveling Shiloh 't Zand zal komend seizoen niet meer te bewonderen zijn aan de Krommedijk. Na een zeer succesvol seizoen waarin de Rotterdammer werd uitgeroepen tot grootste talent van de Keuken Kampioen Divisie maakt hij een stap omhoog. De creatieveling maakte afgelopen seizoen 11 goals en leverde 4 assists in 35 wedstrijden. Feyenoord gaat de 21-jarige aanvallende middenvelder nu verhuren aan eredivisionist Heracles Almelo. Daar gaat hij spelen met rugnummer 10. De club uit Almelo heeft geen optie tot koop bedongen.

Lees ook

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.