gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe centrumverdediger Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken, ´t Zand verlaat Krommedijk

627229201116b115b3c7c9214b580962

De vanuit Frankrijk overgevlogen Yannis M’bemba gaat FC Dordrecht versterken als centrale verdediger. De bijna twee meter lange Fransman, die op internationaal vlak uitkomt voor Gabon, komt transfervrij naar de Krommedijk. Hij heeft een contract getekend voor twee jaar met optie tot een jaar extra en komt over van FC Nantes.

Redactie Streekomroep | Pim Takkenkamp |  | Aangepast op
Bij Nantes heeft hij twee wedstrijden in de Ligue 1 gespeeld en kwam hij voornamelijk uit voor het tweede elftal. Eerder dit jaar maakte hij zijn internationale debuut. Toen mocht hij invallen in de wedstrijd Gabon – DR Congo tijdens de Afrika Cup. M'bemba, die werd geboren in het franse Amiens, trainde al enkele weken mee met de Dordtse selectie en speelde in die periode ook een aantal oefenwedstrijden voor de Schapenkoppen.

De algemeen directeur van FC Dordrecht is blij met deze aanvulling op het elftal: “Yannis is een zeer complete verdediger die beide posities centraal kan dekken. Naast zijn lengte is hij ook zeer comfortabel aan de bal. We zijn verheugd dat Yannis de keuze voor ons gemaakt heeft”, aldus Hans de Zeeuw.

Voor aankomend weekend staan er twee oefenwedstrijden op het programma voor FC Dordrecht. Zaterdag spelen de Schapenkoppen tegen Al-Qadisiya en op zondag is het Belgische SK Lommel de tegenstander.

´t Zand
Feyenoord-huurling en publiekslieveling Shiloh 't Zand zal komend seizoen niet meer te bewonderen zijn aan de Krommedijk. Na een zeer succesvol seizoen waarin de Rotterdammer werd uitgeroepen tot grootste talent van de Keuken Kampioen Divisie maakt hij een stap omhoog. De creatieveling maakte afgelopen seizoen 11 goals en leverde 4 assists in 35 wedstrijden. Feyenoord gaat de 21-jarige aanvallende middenvelder nu verhuren aan eredivisionist Heracles Almelo. Daar gaat hij spelen met rugnummer 10. De club uit Almelo heeft geen optie tot koop bedongen.

Lees ook

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

yv2026220NKS05997

Dit zijn de eerste tegenstanders van FC Dordrecht in het nieuwe seizoen

FC Dordrecht opent het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen op vrijdag 7 augustus thuis tegen Jong Ajax. Dat staat in het concept-competitieprogramma dat de KNVB woensdagochtend lanceerde.