gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe velden VV Wieldrecht: 'Heeft bloed, zweet en tranen gekost'

b91e955990964e1fc5e40e6bcda81267

Deze zaterdag werden de nieuwe kunstgrasvelden van VV Wieldrecht officieel in gebruik genomen. De velden waren al een aantal weken in geopend voor trainingen maar afgelopen zaterdag was de officiële opening.

Redactie Streekomroep | Loïsa Kroes |  | Aangepast op
De voetbalvereniging was al een tijdje bezig met het verbeteren van de club. Omdat er weinig ruimte is maar wel de hele dag gevoetbald wordt was het nog een hele opgave om een oplossing te vinden. "Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, we hebben een klein beetje vertraging opgelopen, maar dat mag de pret niet drukken," aldus Henk de Kleijn, bestuurslid van VV Wieldrecht.

"Het was een hele puzzel, maar we kijken altijd naar wat er wel kan," vult wethouder Tanja de Jonge aan. "De mogelijkheden waren hier beperkt omdat de club ingesloten is door woonwijken en natuur. De oplossing is kunstgras, want daardoor kunnen de velden nog veel intensiever gebruikt worden. Na trainingen en wedstrijden hoeft het gras namelijk niet te herstellen."

Vernieuwingen
In totaal zijn er twee voetbalvelden en één jeugdveld tot kunstgrasvelden omgetoverd. Naast het kunstgras zijn er ook nieuwe lampen geplaatst.

De Jonge is niet alleen trots op de club vanwege de nieuwe velden en lampen, ze prijst ook het maatschappelijke karakter van de club: "Het is niet alleen sport maar ook een kinderdagopvang. Daarnaast hebben ze geïnvesteerd in zonne-energie en warmtepompen. Het is een mooi voorbeeld van een sportvereniging die zelf ook het stuk oppakt van maatschappelijke verantwoordelijkheid."

Na de opening van de kunstgrasvelden werd meteen een wedstrijd gevoetbald. Met het eerste van Wieldrecht tegen ZBC'97 uit Zwijndrecht. Helaas kon de feestvreugde van de opening niet worden voortgezet, er werd met 3-5 verloren.

Lees ook

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.