gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Plucheplakkers komen met eindejaarsspecial

4aec4f23369e05d2e71d05cafeb75513.jpg

De Plucheplakkers pakken nog één keer uit in 2024. En hoe! Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) trakteren de FC Dordrecht-supporters én liefhebbers op een extra lange aflevering.

Tristan Kans |  | Aangepast op
Zo krijgt hoofdtrainer Melvin Boel ruim baan in de eindejaarspodcast van De Plucheplakkers. Afgelopen zomer maakte hij de overstap van Feyenoord Onder 21 naar FC Dordrecht, waarmee Boel het uitstekend doet. Met een derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie verbaast FC Dordrecht iedereen weer. Hoewel Boel benadrukt dat de ontwikkeling van het team centraal staat, kon hij het in de afgelopen weken niet nalaten om toch naar de ranglijst te kijken.

Geef hem eens ongelijk. Dordt presteert prima en voetbalt ook nog eens goed. Toch blijft de publieke belangstelling op de Krommedijk tegenvallen. Iets wat ook de inbellende supporters in deze eindejaarspodcast opmerken. FC Dordrecht verdient volgens supporters én De Plucheplakkers een volle bak, maar de toeschouwers lieten het in 2024 - op enkele uitzonderingen na - vooral afweten. Met supporters Bart, Emiel en Luuk breken we ons hoofd hierover. En ja, De Plucheplakkers-legende Ron schuift uiteraard ook aan. Verder heeft de jonge fan Iris een uitgesproken mening over haar club.

Twee steunpilaren
Naast deze gasten komen ook twee steunpilaren van de selectie aan het woord. 2024 was het jaar waarin jeugdproduct Daniël van Vianen eindelijk zijn kans kreeg en die met beide handen greep. De 21-jarige middenvelder blijft erg bescheiden, maar mag terecht terugkijken op een goede eerste seizoenshelft van het seizoen 2024/2025. Verder komt Jari Schuurman voor de tweede keer in De Plucheplakkers langs.

Het gesprek ging alle kanten op en was volgens de podcasters een feestje voor de trommelvliezen. Met Schuurman en Van Vianen kijken ze terug en blikken we vooruit op het komende kalenderjaar. De Plucheplakkers gaan vanaf nu de winterstop in, maar zijn enkele dagen voor de kraker tegen Excelsior Rotterdam weer terug met een nieuwe podcast.

De laatste aflevering van het jaar beluister je hier:

Lees ook

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.

transvaalstraat.png

Ruit gesneuveld bij explosie bij woning

Bij een huis aan de Transvaalstraat in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Volgens de politie raakte niemand gewond.