gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Plucheplakkers komen met eindejaarsspecial

4aec4f23369e05d2e71d05cafeb75513

De Plucheplakkers pakken nog één keer uit in 2024. En hoe! Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) trakteren de FC Dordrecht-supporters én liefhebbers op een extra lange aflevering.

Tristan Kans |  | Aangepast op
Zo krijgt hoofdtrainer Melvin Boel ruim baan in de eindejaarspodcast van De Plucheplakkers. Afgelopen zomer maakte hij de overstap van Feyenoord Onder 21 naar FC Dordrecht, waarmee Boel het uitstekend doet. Met een derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie verbaast FC Dordrecht iedereen weer. Hoewel Boel benadrukt dat de ontwikkeling van het team centraal staat, kon hij het in de afgelopen weken niet nalaten om toch naar de ranglijst te kijken.

Geef hem eens ongelijk. Dordt presteert prima en voetbalt ook nog eens goed. Toch blijft de publieke belangstelling op de Krommedijk tegenvallen. Iets wat ook de inbellende supporters in deze eindejaarspodcast opmerken. FC Dordrecht verdient volgens supporters én De Plucheplakkers een volle bak, maar de toeschouwers lieten het in 2024 - op enkele uitzonderingen na - vooral afweten. Met supporters Bart, Emiel en Luuk breken we ons hoofd hierover. En ja, De Plucheplakkers-legende Ron schuift uiteraard ook aan. Verder heeft de jonge fan Iris een uitgesproken mening over haar club.

Twee steunpilaren
Naast deze gasten komen ook twee steunpilaren van de selectie aan het woord. 2024 was het jaar waarin jeugdproduct Daniël van Vianen eindelijk zijn kans kreeg en die met beide handen greep. De 21-jarige middenvelder blijft erg bescheiden, maar mag terecht terugkijken op een goede eerste seizoenshelft van het seizoen 2024/2025. Verder komt Jari Schuurman voor de tweede keer in De Plucheplakkers langs.

Het gesprek ging alle kanten op en was volgens de podcasters een feestje voor de trommelvliezen. Met Schuurman en Van Vianen kijken ze terug en blikken we vooruit op het komende kalenderjaar. De Plucheplakkers gaan vanaf nu de winterstop in, maar zijn enkele dagen voor de kraker tegen Excelsior Rotterdam weer terug met een nieuwe podcast.

De laatste aflevering van het jaar beluister je hier:

Lees ook

PSX_20261025_024136

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendeLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

Stookadviesstoplicht Ridderkerk foto

Geen stoplichten in het verkeer, maar als stookadvies: deze gemeente zet ze in

Een stookadvies-stoplicht om aan te geven of het verstandig is om te stoken: In Ridderkerk is het vanaf deze week te zien. In de Gieterijstraat in het dorp staat er zo één, een tweede stoplicht zal wisselend in verschillende wijken worden geplaatst.

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.