gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Plucheplakkers komen met eindejaarsspecial

4aec4f23369e05d2e71d05cafeb75513

De Plucheplakkers pakken nog één keer uit in 2024. En hoe! Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) trakteren de FC Dordrecht-supporters én liefhebbers op een extra lange aflevering.

Tristan Kans |  | Aangepast op
Zo krijgt hoofdtrainer Melvin Boel ruim baan in de eindejaarspodcast van De Plucheplakkers. Afgelopen zomer maakte hij de overstap van Feyenoord Onder 21 naar FC Dordrecht, waarmee Boel het uitstekend doet. Met een derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie verbaast FC Dordrecht iedereen weer. Hoewel Boel benadrukt dat de ontwikkeling van het team centraal staat, kon hij het in de afgelopen weken niet nalaten om toch naar de ranglijst te kijken.

Geef hem eens ongelijk. Dordt presteert prima en voetbalt ook nog eens goed. Toch blijft de publieke belangstelling op de Krommedijk tegenvallen. Iets wat ook de inbellende supporters in deze eindejaarspodcast opmerken. FC Dordrecht verdient volgens supporters én De Plucheplakkers een volle bak, maar de toeschouwers lieten het in 2024 - op enkele uitzonderingen na - vooral afweten. Met supporters Bart, Emiel en Luuk breken we ons hoofd hierover. En ja, De Plucheplakkers-legende Ron schuift uiteraard ook aan. Verder heeft de jonge fan Iris een uitgesproken mening over haar club.

Twee steunpilaren
Naast deze gasten komen ook twee steunpilaren van de selectie aan het woord. 2024 was het jaar waarin jeugdproduct Daniël van Vianen eindelijk zijn kans kreeg en die met beide handen greep. De 21-jarige middenvelder blijft erg bescheiden, maar mag terecht terugkijken op een goede eerste seizoenshelft van het seizoen 2024/2025. Verder komt Jari Schuurman voor de tweede keer in De Plucheplakkers langs.

Het gesprek ging alle kanten op en was volgens de podcasters een feestje voor de trommelvliezen. Met Schuurman en Van Vianen kijken ze terug en blikken we vooruit op het komende kalenderjaar. De Plucheplakkers gaan vanaf nu de winterstop in, maar zijn enkele dagen voor de kraker tegen Excelsior Rotterdam weer terug met een nieuwe podcast.

De laatste aflevering van het jaar beluister je hier:

Lees ook

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

fotoberovingvrouwSLI

Bejaarde vrouw (81) op slinkse wijze bestolen van sieraden, dader jaar de cel in

Een bejaarde vrouw uit Sliedrecht is vorig jaar op een brutale manier beroofd van haar sieraden. De diefstal op klaarlichte dag en heeft grote gevolgen voor de dame, die niet meer alleen over straat mag lopen. “Zeer brutaal en geraffineerd”, aldus de rechtbank, die dader E.A. (31) één jaar celstraf oplegt.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Kitty Kruger

In het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend in gesprek met voormalig gemeenteraadslid Kitty Kruger.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.