gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Plucheplakkers komen met eindejaarsspecial

4aec4f23369e05d2e71d05cafeb75513

De Plucheplakkers pakken nog één keer uit in 2024. En hoe! Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) trakteren de FC Dordrecht-supporters én liefhebbers op een extra lange aflevering.

Tristan Kans |  | Aangepast op
Zo krijgt hoofdtrainer Melvin Boel ruim baan in de eindejaarspodcast van De Plucheplakkers. Afgelopen zomer maakte hij de overstap van Feyenoord Onder 21 naar FC Dordrecht, waarmee Boel het uitstekend doet. Met een derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie verbaast FC Dordrecht iedereen weer. Hoewel Boel benadrukt dat de ontwikkeling van het team centraal staat, kon hij het in de afgelopen weken niet nalaten om toch naar de ranglijst te kijken.

Geef hem eens ongelijk. Dordt presteert prima en voetbalt ook nog eens goed. Toch blijft de publieke belangstelling op de Krommedijk tegenvallen. Iets wat ook de inbellende supporters in deze eindejaarspodcast opmerken. FC Dordrecht verdient volgens supporters én De Plucheplakkers een volle bak, maar de toeschouwers lieten het in 2024 - op enkele uitzonderingen na - vooral afweten. Met supporters Bart, Emiel en Luuk breken we ons hoofd hierover. En ja, De Plucheplakkers-legende Ron schuift uiteraard ook aan. Verder heeft de jonge fan Iris een uitgesproken mening over haar club.

Twee steunpilaren
Naast deze gasten komen ook twee steunpilaren van de selectie aan het woord. 2024 was het jaar waarin jeugdproduct Daniël van Vianen eindelijk zijn kans kreeg en die met beide handen greep. De 21-jarige middenvelder blijft erg bescheiden, maar mag terecht terugkijken op een goede eerste seizoenshelft van het seizoen 2024/2025. Verder komt Jari Schuurman voor de tweede keer in De Plucheplakkers langs.

Het gesprek ging alle kanten op en was volgens de podcasters een feestje voor de trommelvliezen. Met Schuurman en Van Vianen kijken ze terug en blikken we vooruit op het komende kalenderjaar. De Plucheplakkers gaan vanaf nu de winterstop in, maar zijn enkele dagen voor de kraker tegen Excelsior Rotterdam weer terug met een nieuwe podcast.

De laatste aflevering van het jaar beluister je hier:

Lees ook

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.