gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Plucheplakkers komen met eindejaarsspecial

4aec4f23369e05d2e71d05cafeb75513.jpg

De Plucheplakkers pakken nog één keer uit in 2024. En hoe! Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) trakteren de FC Dordrecht-supporters én liefhebbers op een extra lange aflevering.

Tristan Kans |  | Aangepast op
Zo krijgt hoofdtrainer Melvin Boel ruim baan in de eindejaarspodcast van De Plucheplakkers. Afgelopen zomer maakte hij de overstap van Feyenoord Onder 21 naar FC Dordrecht, waarmee Boel het uitstekend doet. Met een derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie verbaast FC Dordrecht iedereen weer. Hoewel Boel benadrukt dat de ontwikkeling van het team centraal staat, kon hij het in de afgelopen weken niet nalaten om toch naar de ranglijst te kijken.

Geef hem eens ongelijk. Dordt presteert prima en voetbalt ook nog eens goed. Toch blijft de publieke belangstelling op de Krommedijk tegenvallen. Iets wat ook de inbellende supporters in deze eindejaarspodcast opmerken. FC Dordrecht verdient volgens supporters én De Plucheplakkers een volle bak, maar de toeschouwers lieten het in 2024 - op enkele uitzonderingen na - vooral afweten. Met supporters Bart, Emiel en Luuk breken we ons hoofd hierover. En ja, De Plucheplakkers-legende Ron schuift uiteraard ook aan. Verder heeft de jonge fan Iris een uitgesproken mening over haar club.

Twee steunpilaren
Naast deze gasten komen ook twee steunpilaren van de selectie aan het woord. 2024 was het jaar waarin jeugdproduct Daniël van Vianen eindelijk zijn kans kreeg en die met beide handen greep. De 21-jarige middenvelder blijft erg bescheiden, maar mag terecht terugkijken op een goede eerste seizoenshelft van het seizoen 2024/2025. Verder komt Jari Schuurman voor de tweede keer in De Plucheplakkers langs.

Het gesprek ging alle kanten op en was volgens de podcasters een feestje voor de trommelvliezen. Met Schuurman en Van Vianen kijken ze terug en blikken we vooruit op het komende kalenderjaar. De Plucheplakkers gaan vanaf nu de winterstop in, maar zijn enkele dagen voor de kraker tegen Excelsior Rotterdam weer terug met een nieuwe podcast.

De laatste aflevering van het jaar beluister je hier:

Lees ook

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.

homoplek.png

Taakstraffen voor jongeren (20 en 19) om anti-homogeweld

Twee Alblasserdammers zijn veroordeeld voor anti-homogeweld. Volgens de rechter maakten zij zich schuldig aan het achtervolgen en mishandelen van een man, wiens auto ook nog eens werd bekrast.