gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ravijnjaar 2026: waar moet de gemeente volgens u op bezuinigen?

54f7a9c2949d295db62711cfce6b6958

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met: de Dordtenaren. Vanwege ‘ravijnjaar’ 2026 moet er veel bezuinigd worden. Ad vraagt zich af: waar moet op worden bezuinigd, volgens de Dordtenaren.

Joram Niese |  | Aangepast op
Vanaf 2026 wordt er flink gekort op het Gemeentefonds, waardoor gemeenten veel minder uitgaven hebben. Dat wordt het ‘Ravijnjaar’ genoemd. Er moet bezuinigd gaan worden. “Zwembad De Dubbel sluiten, bezuinigen op theater en musea, stoppen met sportevenementen, of wat te denken van ouderen die hun scootmobiel moeten delen?” Dit zijn enkele voorbeelden die Ad zelf aanhaalt.

Benieuwd waar de Dordtenaren op zouden bezuinigen? Op Pad Met Ad wordt vanavond vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, vlak na het nieuws. De aflevering wordt herhaald op zondag 2 maart, om 12.00 uur. Kun je toch niet wachten? Bekijk de aflevering nu alvast hieronder op ons YouTube-Kanaal.

Lees ook

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

fotopapendrecht

Nog maanden wachten op nieuw college? 'Snelheid niet zo belangrijk'

Haast is niet nodig bij de vorming van een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht, vindt burgemeester Margreet van Driel. Na rumoerige politieke maanden in het dorp wil zij vooral “met een stabiel bestuur aan de slag gaan”. Ondertussen zijn twee tijdelijke wethouders aangesteld om samen met de burgemeester het dorp te besturen.