Dordrecht, Netherlands

Ravijnjaar 2026: waar moet de gemeente volgens u op bezuinigen?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met: de Dordtenaren. Vanwege ‘ravijnjaar’ 2026 moet er veel bezuinigd worden. Ad vraagt zich af: waar moet op worden bezuinigd, volgens de Dordtenaren.
Joram Niese | 28 februari 2025 16:00 | Aangepast op 28 februari 2025 14:37
Vanaf 2026 wordt er flink gekort op het Gemeentefonds, waardoor gemeenten veel minder uitgaven hebben. Dat wordt het ‘Ravijnjaar’ genoemd. Er moet bezuinigd gaan worden. “Zwembad De Dubbel sluiten, bezuinigen op theater en musea, stoppen met sportevenementen, of wat te denken van ouderen die hun scootmobiel moeten delen?” Dit zijn enkele voorbeelden die Ad zelf aanhaalt.

Benieuwd waar de Dordtenaren op zouden bezuinigen? Op Pad Met Ad wordt vanavond vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, vlak na het nieuws. De aflevering wordt herhaald op zondag 2 maart, om 12.00 uur. Kun je toch niet wachten? Bekijk de aflevering nu alvast hieronder op ons YouTube-Kanaal.

Lees meer over:

Op Pad Met Ad|Dordrecht|

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Negen aanhoudingen bij grote politiecontroles in de streek

De politie heeft eind vorige week bij twee grote controles in Dordrecht en Zwijndrecht in totaal neg...

Op Pad Met Ad: een route langs de verzetshelden van Essenhof

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad loopt presentator Ad van den Herik op begraafplaats Esse...

Vrijdag op TV: Op Pad Met Ad: of toch ‘het pad van Ad’ (Wouters)

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik helemaal naar België, ...

De keuze op het Dordtse stembiljet wordt reuze

Het duurt nog wel even voor de gemeenteraadsverkiezingen zijn, maar dat de Dordtenaar volgend jaar g...

Sterrenburg 60 jaar: columnist Kees Thies vertelt al zijn jeugdherinneringen

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad kijken we naar een wandeling door het zestig jaar oude S...