Dordrecht, Netherlands

Slingerende automobilist blijkt stomdronken en blaast vier keer toegestane hoeveelheid

De politie kon de dronken automobilist op tijd aan de kant van de weg zetten Politie Dordrecht
De politie heeft zondagavond in Dordrecht een stomdronken automobilist van de weg gehaald. Agenten schrijven op sociale media dat de bestuurder "behoorlijk slingerde en zéér gevaarlijk rijgedrag vertoonde".
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 1 december 2025 09:30 | Aangepast op 1 december 2025 08:58
Het lukte de politie om de bestuurder aan de kant te zetten voordat er ongelukken gebeurden en toen kwam al snel de aap uit de mouw: de man bleek zwaar onder invloed te zijn en is daarom direct aangehouden.

De bestuurder blies vier keer meer dan de toegestane hoeveelheid. De automobilist mag voorlopig niet rijden, want zijn rijbewijs is in beslag genomen.

Lees ook

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...