gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Slordig duel tussen FC Dordrecht en FC Eindhoven kent geen winnaar

00c8889fbc6656f5458ed9075ca6d279

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan de ontmoeting bij FC Eindhoven. De ploeg liet aanvallend te weinig zien om aanspraak te maken op de zege, maar hield wel de nul: 0-0.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Aan de aftrap weinig verrassingen, al viel de keuze voor Jaden Slory wel op. De jonge buitenspeler maakte zijn basisdebuut voor FC Dordrecht en zorgde ervoor dat het aanvalsblok, gevormd met Devin Haen en Korede Osundina, volledig uit Feyenoord-huurlingen bestond.

Sterke start, matig vervolg
De bezoekers zorgden in de openingsfase voor het meeste gevaar, maar deden veel te weinig met de ruimte die FC Eindhoven weggaf. De Lichtstadbewoners waagden na een kwartier voor het eerst een poging, die vanaf de schoen van Dyon Dorenbosch ruim over het doel van Liam Bossin zeilde.

De Belgisch-Ierse doelman, die deze zomer na een avontuur bij het inmiddels failliete KV Oostende terugkeerde aan de Krommedijk, zag even later ook Rangelo Janga gevaar stichten. Ware het niet dat de lange spits, die 36 duels voor FC Dordrecht speelde, net naast knikte.

Benauwde momenten
Voor rust kende de uitploeg, die duidelijk moeite had had in het aanvalsspel, nog twee benauwde momentjes achterin. Eerst keerde Bossin een poging van Sven Simons, waarna Farouq Limouri vlak voor de theepauze een doorgeschoten vrije trap niet tot openingstreffer kon verwerken. Zo mocht FC Dordrecht van geluk spreken dat het na een rommelig eerste bedrijf nog 0-0 stond.

Na de onderbreking was de ploeg van Boel beter bij de les. Zo was Devin Haen uit een corner van Joep van der Sluijs dichtbij een doelpunt, terwijl laatstgenoemde vlak daarna in kansrijke positie ruim over het domein van Jorn Brondeel vuurde.

Wie kan nog scoren?
Die aanvalsdrift kon de ploeg, omdat er opnieuw slordigheden in het spel slopen, alleen niet doorzetten. Zo stevende het duel, ondanks dat er nog ruim twintig minuten te spelen was, af op een bloedeloos gelijkspel. Dat was ook op de tribunes te merken, waar het Brabants kletsvolume toenam en de wedstrijd een nóg grotere bijzaak werd.

Gescoord werd er dan ook niet meer, ondanks het inbrengen van Joseph Amuzu en Dean Zandbergen in de slotfase. Wel waren beide ploegen nog dichtbij de winnende treffer: de poging van Haen belandde via Brondeel op het dak van het doel, terwijl de Eindhovense invaller Joey Sleegers nog op de paal knalde. Zo is FC Dordrecht wel een punt rijker, maar zal de ploeg niet met al te veel trots op het duel terugkijken.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Seydoux, Valk, M'Bemba, Codutti; Van Vianen (Tabiri/46), Shein, Van der Sluijs; Osundina (Amuzu/67), Haen, Slory (Zandbergen/76)

Lees meer over:

Lees ook

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

Paul Nuijten gefrustreerd en team druipt af

FC Dordrecht geeft wedstrijd in eerste twintig minuten weg: ‘Dat baart zorgen’

Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.