Dordrecht, Netherlands

Taxichauffeur (34) 'nog in het ziekenhuis, maar stabiel' na flinke botsing

De taxichauffeur die vrijdagavond gewond raakte bij het zware ongeluk op de Burgemeester de Raadtsingel ligt nog in het ziekenhuis. Wel is zijn toestand stabiel, meldt de politie aan RTV Dordrecht.
Corrado Francke | Redactie RTV Dordrecht | Redactie Streek 56 | 10 december 2024 12:00 | Aangepast op 10 december 2024 11:35
De 34-jarige Dordtenaar was rond halfnegen betrokken bij de botsing en kon niet zelfstandig uit de taxi komen. Hij is bevrijd door de brandweer, waarna de man naar het ziekenhuis werd gebracht.

Een fietser en de bestuurder van een witte auto waren ook bij het ongeluk betrokken, maar bleven wonder boven wonder ongedeerd.

Wat er precies is gebeurd, is nog niet duidelijk. Omdat het onderzoek naar de toedracht van het ongeval nog loopt, kan de politie hierover nog niets kwijt.

De botsing gebeurde ter hoogte van het Onderwijsmuseum. De Burgemeester de Raadtsingel bleef daarna nog urenlang dicht voor politie-onderzoek en het wegslepen van de betrokken voertuigen.

Lees meer over:

botsing|112-nieuws|Ongeluk|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Hitte zorgt voor branden: brandweer twee keer in actie

Onder tropische omstandigheden heeft de brandweer van Ridderkerk dinsdag tweemaal moeten uitrukken v...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...

Politie deelt foto van verdachten woningoverval Hardinxveld

Een overval op een woning op klaarlichte dag in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten zijn, net al...

112-nieuws: brand door pannetje op vuur en motorrijder belandt in sloot

De hulpdiensten zijn donderdag meermaals uitgerukt in Dordrecht. In de middag heeft de brandweer een...

Joas (7) ziet rook door sleutelgat komen en redt zijn broertjes, zusjes en ouders

Als de 7-jarige Joas uit Hardinxveld-Giessendam in bed ligt, ziet hij plotseling rook door het sleut...