Dordrecht, Netherlands

Turkse en Nederlandse voetbalfans vieren samen feest na spannend EK-duel

Wederom één en al feest in Dordrecht. Na Nederland - Turkije, de kwartfinale van het EK afgelopen zaterdag, gingen veel fans de straat op. De supporters wisten elkaar te vinden en vierden met elkaar feest.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 8 juli 2024 13:17 | Aangepast op 8 juli 2024 13:17
Naast overvolle kroegen en pleintjes, was het ook op de Spuiboulevard groot feest. Met een achtergrondkoor van vuurwerk, luchthoorns en kroeghits kwamen honderden supporters al toeterend, juichend en lallend naar de Spuiboulevard.

Grote groepen feestvierders hielden elkaars nationale vlaggen vast en zorgden samen voor een goede sfeer. Het deed veel denken aan de feesten van vorige week, toen Nederland en Turkije beiden een plek in de kwartfinales bemachtigden.

Kijk hieronder beelden van het volksfeest.

Lees ook

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...

Mogelijke doorstart voor bedrijf achter isolatiehulp in de streek

Er lijkt weer wat beweging te komen rond Winst uit je Woning, het bedrijf dat inwoners van onze stre...

Streekgenoten grijpen naast awards voor beste duurzame lokale initiatief

Buurtmoeder Sieglien Venloo uit Dordrecht en de 10-jarige tuinier Luka uit Papendrecht hebben naast ...

Verdachten van gewapende woningoverval zijn allen twintigers

De drie aangehouden mannen na een woningoverval in Schelluinen dit weekend zijn allen twintigers. He...