Dordrecht, Netherlands

Voorwaardelijke taakstraf voor man (21) die doorreed na harde botsing

De politie deed na de aanrijding onderzoek op de Dordtse dijk RTV Dordrecht
De scooterrijder die in mei vorig jaar een fietser zwaargewond achterliet na een aanrijding op de Wieldrechtse Zeedijk, krijgt een voorwaardelijke taakstraf van 60 uur. Dat betekent dat de man die straf niet hoeft uit te voeren, behalve als hij het komende jaar nóg een keer met justitie in aanraking komt.
Corrado Francke | 29 oktober 2024 08:00 | Aangepast op 28 oktober 2024 16:46
Het slachtoffer, een toen 70-jarige vrouw, liep bij de klap fors hoofdletsel op. De botsing gebeurde aan het einde van de middag, waarna de inmiddels 21-jarige verdachte uit het Brabantse dorp Noordhoek doorreed.

De politie startte meteen een onderzoek en begon een zoektocht naar de scooterrijder. Zo werd via Burgernet gevraagd om naar hem uit te kijken. Een dag later meldde hij zich bij de politie.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...