Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen kantelt en verliest lading op A16

Op de parallelbaan bij de Drechttunnel in de A16 richting Breda is donderdagavond een vrachtwagen gekanteld. Daarbij is het wegdek vol komen te liggen met schroot. De parallelbaan is tijdelijk afgesloten geweest.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 10 januari 2025 11:52 | Aangepast op 10 januari 2025 11:52
Het voorval gebeurde aan het begin van de avond. De vrachtwagen vervoerde metaal en puin. Hoe de vrachtauto kon kantelen is niet bekend. Rijkswaterstaat is drie á vier uur bezig geweest met het opruimen van het puin.

Het verkeer kon via de binnenbuis van de tunnel de afslag Dordrecht bereiken, of de route richting het zuiden vervolgen.

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

FC Dordrecht gaat keihard af in Tilburg en is meteen uitgebekerd

Het bekeravontuur van FC Dordrecht zit er alweer na één duel op. De ploeg is sowieso al geen 'vriend...

The day after: zo kijkt de Dordtse D66 naar de verkiezingsuitslag

Het zonnetje schijnt letterlijk en figuurlijk vandaag voor D66. De partij boekte woensdagavond een m...

Leraren en scholieren rennen voor goede doel DrechtStadLoop: 'Hopen de duizend aan te tikken'

Leerlingen van het Insula College Koningsstraat rennen deze zondag de DrechtStadLoop en zamelen geld...

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...