Een automobilist heeft woensdagmiddag een vrouw in een scootmobiel aangereden. Dat gebeurde rond half drie op de Ploegstraat in Dordrecht.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.
De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.
Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.
Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.
Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.
Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.