Dordrecht, Netherlands

Zaterdag in Studio De Witt: Oekraïners over misstanden opvang

Een nieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag in het teken van misstanden in de opvang van Oekraïners. Verder zijn ondernemer Marc Habets en burgemeester van Zwijndrecht, Leo Anink te gast.
Redactie Streek 56 | 18 april 2025 21:00 | Aangepast op 18 april 2025 16:41
Commotie in de Dordtse gemeenteraad deze week, over de motie van Forum voor Democratie over misstanden in opvang van Oekraïense vluchtelingen. Maar wat is daar van waar? Enkele bewoners van de opvanglocatie waar het over gaat schuiven aan.

Naast de gasten is er ook ruimte voor muziek en poëzie: POPopportunity met de Dordtse zangeres Jael Loïs heeft een nieuwe single uitgebracht en dichter van Dienst is Kees-Jan Visser.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM en Papendrecht FM.

Lees ook

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...