gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag in Studio De Witt: oud-raadslid Paul Tiebosch over Erasmus speld

45f937432a829c423df4ce5be7540fe7

Deze keer in Studio De Witt bespreekt presentator Ben Corino weer het laatste nieuws. Deze keer met oud-raadslid Paul Tiebosch (D66), die kortgeleden de Rotterdamse Erasmusspeld ontving.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
In het éérste uur komen zoals gewoonlijk de actualiteiten weer aan bod. Ben Corino bespreekt onder andere de opening van de nieuwe locatie van zorgorganisatie Care 4All. Deze opening vond maandag 24 februari plaats, onder andere waarnemend burgemeester Peter van der Velden was hierbij van de partij. Ook wordt er deze week aandacht besteedt aan Wereldvrouwendag, wat binnenkort op 8 maart zal plaatsvinden.

Naast de algemene actualiteiten zal ook het laatste nieuws van FC Dordrecht weer uitgebreid gebracht worden door clubwatcher Corrado Francke. Marieke van Leeuwen is deze zaterdag Dichter van Dienst en zij zal poëzie voorlezen uit de dichtbundel Dichters van Dienst, hieruit leest zij het gedicht ‘Zij heet Albeni’.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM en Papendrecht FM.

Lees ook

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.