gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag in Studio De Witt: oud-raadslid Paul Tiebosch over Erasmus speld

45f937432a829c423df4ce5be7540fe7

Deze keer in Studio De Witt bespreekt presentator Ben Corino weer het laatste nieuws. Deze keer met oud-raadslid Paul Tiebosch (D66), die kortgeleden de Rotterdamse Erasmusspeld ontving.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
In het éérste uur komen zoals gewoonlijk de actualiteiten weer aan bod. Ben Corino bespreekt onder andere de opening van de nieuwe locatie van zorgorganisatie Care 4All. Deze opening vond maandag 24 februari plaats, onder andere waarnemend burgemeester Peter van der Velden was hierbij van de partij. Ook wordt er deze week aandacht besteedt aan Wereldvrouwendag, wat binnenkort op 8 maart zal plaatsvinden.

Naast de algemene actualiteiten zal ook het laatste nieuws van FC Dordrecht weer uitgebreid gebracht worden door clubwatcher Corrado Francke. Marieke van Leeuwen is deze zaterdag Dichter van Dienst en zij zal poëzie voorlezen uit de dichtbundel Dichters van Dienst, hieruit leest zij het gedicht ‘Zij heet Albeni’.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM en Papendrecht FM.

Lees ook

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).