gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag in Studio De Witt: oud-raadslid Paul Tiebosch over Erasmus speld

45f937432a829c423df4ce5be7540fe7

Deze keer in Studio De Witt bespreekt presentator Ben Corino weer het laatste nieuws. Deze keer met oud-raadslid Paul Tiebosch (D66), die kortgeleden de Rotterdamse Erasmusspeld ontving.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
In het éérste uur komen zoals gewoonlijk de actualiteiten weer aan bod. Ben Corino bespreekt onder andere de opening van de nieuwe locatie van zorgorganisatie Care 4All. Deze opening vond maandag 24 februari plaats, onder andere waarnemend burgemeester Peter van der Velden was hierbij van de partij. Ook wordt er deze week aandacht besteedt aan Wereldvrouwendag, wat binnenkort op 8 maart zal plaatsvinden.

Naast de algemene actualiteiten zal ook het laatste nieuws van FC Dordrecht weer uitgebreid gebracht worden door clubwatcher Corrado Francke. Marieke van Leeuwen is deze zaterdag Dichter van Dienst en zij zal poëzie voorlezen uit de dichtbundel Dichters van Dienst, hieruit leest zij het gedicht ‘Zij heet Albeni’.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM en Papendrecht FM.

Lees ook

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.

baanhoekbrugverkeerspolitie

Politie haalt man van levensgevaarlijke plek op spoorbrug: 'hij wilde muziek luisteren'

De politie heeft zondag een melding gekregen over een man met vreemd gedrag op de Baanhoekbrug tussen Sliedrecht en Dordrecht. Hoewel de man niet op de brug mocht zijn, bleek hij geen kwade bedoelingen te hebben: hij wilde naar eigen zeggen alleen maar even "tot rust" komen, meldt Rijnmond.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.