Dordrecht, Netherlands

Zaterdag in Studio De Witt: vertrekkend wethouder Peter Heijkoop en installatie Kolff in Den Haag

Wethouder Peter Heijkoop is onlangs benoemd als de nieuwe burgemeester van Leiden. Zaterdag is hij de hoofdgast en spreekt presentator Ben Corino de vertrekkend wethouder een uur lang tijdens het tweede uur van Studio De Witt.
Ben Corino | Redactie Streek 56 | 6 september 2024 16:30 | Aangepast op 6 september 2024 15:04
In het eerste uur zal het onder andere gaan over het jubileum van Toko Y-von. Vera Andreas vertelt over een halve eeuw Indische lekkernijen in haar winkeltje in Wielwijk. Ook is er aandacht voor de installatie van Wouter Kolff als commissaris van de Koning van de provincie Zuid-Holland. Presentator Ben Corino woonde deze bijzondere gebeurtenis bij en maakte er een verslag van.

In het derde uur wordt er aan de Politieke Stamtafel gesproken over de jachtvergunning en het gevoerde beleid van gemeente Dordrecht. Ook wordt er gesproken over het Mobiliteitsplan Drechtsteden.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...