gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stadhuis kleurt rood: noodkreet evenementenbranche

bce5f37672651a49c4452e9329c6276d

De evenementenbranche ligt door de coronacrisis al maanden stil. Voor Dordtse ondernemers in de technische branche van de evenementensector, kan het zo niet langer doorgaan. Het Stadhuis werd dinsdagavond daarom in de rode spotlights gezet om de overheid te vragen om meer steun. "Het is vijf voor twaalf."

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Licht- en Geluidstechnicus Marc Hoogendam vindt het raar dat mensen wel binnen mogen in de supermarkt, bouwmarkt en bioscoop, maar dat evenementen niet door mogen gaan. “Wij willen ook gewoon weer ons werk kunnen uitvoeren.”

Marc had deze zomer met zijn bedrijf voor vijftien man werk gehad, maar door de maatregelen tegen het coronavirus is dat wel anders. "De producties die we over vijf maanden hebben kunnen draaien, zijn te tellen op een hand." En dat heeft grote consequenties voor zijn bedrijf: "Het is gewoon hartstikke zwaar. Het potje begint steeds leger te raken. We staan allemaal op omvallen.”

Lees ook

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

pillen, pixabay

Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van een eerder vermiste man. Dat bevestigt de politie zondagochtend.