Dordrecht, Netherlands

Stadsboerderij Weizigt organiseert wekelijkse bijeenkomst voor jonge ouders

Iedereen wenst het allerbeste voor zijn of haar kind, maar er komt als jonge ouder ook een heleboel op je af. Dan is het fijn als je ergens terecht kunt met je vragen. Daarom organiseert Stadsboerderij Weizigt vanaf vrijdag 11 september de Peuterinloop.
Emma Meijer | 8 september 2020 11:22 | Aangepast op 8 september 2020 11:22
"Het is vooral voor ouders die niet veel de deur uitgaan met hun kinderen en niet veel mensen kennen", vertelt Duurzaamheidscentrum Weizigt. Tijdens de inloop kun je als ouder ervaringen uitwisselen en vragen stellen aan een professional. Elke week zijn er wisselende professionals aanwezig. Daarnaast kunnen de kinderen een kijkje nemen op de Stadsboerderij.

De Peuterinloop wordt georganiseerd door de GGD Zuid-Holland-Zuid in samenwerking met Moeders Informeren Moeders van JongJGZ en Toppie Dordrecht. De gratis inloop is speciaal voor jonge ouders met kinderen tot en met vier jaar en zal elke vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur plaatsvinden. 

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...