Dordrecht, Netherlands

Stadscafé boos om vernieling nieuw winterterras

Het winterterras van het Stadscafé was nog maar twee dagen af, maar is in de nacht van maandag op dinsdag al te grazen genomen door een voorbijganger.
Vivian Rutte | 27 oktober 2020 13:33 | Aangepast op 27 oktober 2020 13:33
Sinds de sluiting van de horeca had het Stadscafé hard gewerkt om het winterterras op het Scheffersplein gereed te maken voor als ze weer open mogen. Er waren plexiglas platen en rieten schermen geplaatst om gasten te beschermen tegen de wind. Een voorbijganger haalde deze maandagnacht bijna allemaal weer naar beneden.

Het Stadscafé was daar niet van gediend, en plaatste camerabeelden op Facebook, met de vraag of iemand de man in kwestie herkende. Het café meldde dinsdagochtend dat inmiddels is achterhaald wie de vandaal is.

Foto: Stadscafé Rijke & Zn.

Beelden: Webcam Dordrecht


Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...