Dordrecht, Netherlands

Stadsdebat bij GSC/ODS

Donderdagavond vond er een voetbalwedstrijd plaats tussen Gemeenteraadsleden en een team van GSC/ODS met voornamenlijk Turkse spelers.
Fokko van der Straaten | 6 oktober 2017 14:09 | Aangepast op 6 oktober 2017 14:09
Aanleiding voor deze wedstrijd was een motie van Beter voor Dordt waarin werd gepleit voor het stopzetten van subsidie aan voetbalclubs waar teams bestaan uit spelers met allemaal dezelfde sociaal-culturele achtergrond. De motie zorgde voor veel discussie en werd niet aangenomen. Voetbalclub GSC/ODS vond de motie vervelend. De club heeft teams die vrijwel volledig bestaan uit Turken. Beter voor Dordt raadslid Osman Soy besloot een voetbalwedstrijd te organiseren met aansluitend een stadsdebat.

De raadsleden verloren uiteindelijk de wedstrijd met 11-3. Aanstaande donderdag zenden we in ons programma Eilandleven een uitgebreid verslag uit van de voetbalwedstrijd en de discussie.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...