Dordrecht, Netherlands

Stadsomroeper Darja de Caluwe in Studio de Witt

Darja de Caluwe is zaterdag 17 november de hoofdgast in Studio de Witt. In deze uitzending gaat het gesprek niet alleen over haar rol als stadsomroeper, maar ook over haar artistiek leven. Natuurlijk praten zij over de door Darja aangeleverde muziek voor deze uitzending.
Petra Scheurwater | 16 november 2018 10:38 | Aangepast op 16 november 2018 10:38
Bij culturele evenementen in Dordrecht zien de Dordtenaren alweer sinds 14 jaar de kleurrijke verschijning van Darja de Caluwe ten tonele verschijnen.


Uitgedost in haar opvallende kleding vervult zij met verve de rol van Stadsomroeper en kondigt zij luidkeels het woord met de bel in haar hand. Darja studeerde Algemene letteren, Film&Theater wetenschappen in Utrecht.

Naast haar stadsomroep activiteiten is Darja ook redacteur, programmamaker, improvisatieacteur, publieksbegeleider en gastspreker. Zij is de dochter van Damiet van Dalsum, bekend van het bekende poppentheater in Dordrecht. Artistiek en creativiteit zit haar in de genen.

In het tweede uur is er aandacht voor de Dordtse en Drechtstedelijke actualiteiten van deze week. Dichter van dienst in deze uitzending is Darja de Caluwe.

Studio De Witt van 10:00 uur tot en met 12:00 uur op Drechtstad FM 95.7 (ether), 105.9 (kabel), kanaal 1083(KPN), kanaal 915(Ziggo) of de website van RTV Dordrecht of Drechtstad FM via de link Live Radio.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...