gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stakende leraren geven signaal af in de binnenstad

35bb56ee1e473d5da6daf312f5f71f75

Dordtse leerkrachten gingen vrijdagochtend de straat op. Ze deden mee aan de landelijke staking, de leraren zijn al vaker in het nieuws geweest vanwege protesten. Deze keer liepen ze vanaf de pabo met een tiental over de markt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Met borden en liedjes liepen de leerkrachten over de markt. De leraren zijn er klaar mee, omdat het voor hun zo mooie beroep kapot gemaakt wordt. De overheid is al een tijd opzoek naar een oplossing voor de problemen, maar zien ondertussen door de bomen het bos niet meer. Voor de leraren zelf is wel duidelijk wat er moet gebeuren. 'Structureel investeren' dat zou de oplossing moeten zijn volgens veel leraren.

Wanneer de problemen totaal opgelost zijn weet men nog steeds niet. Wel hopen de leraren zo snel mogelijk, zodat ze weer lekker voor de klas kunnen staan.

&t=40s

Lees ook

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.