gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stakende leraren geven signaal af in de binnenstad

35bb56ee1e473d5da6daf312f5f71f75

Dordtse leerkrachten gingen vrijdagochtend de straat op. Ze deden mee aan de landelijke staking, de leraren zijn al vaker in het nieuws geweest vanwege protesten. Deze keer liepen ze vanaf de pabo met een tiental over de markt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Met borden en liedjes liepen de leerkrachten over de markt. De leraren zijn er klaar mee, omdat het voor hun zo mooie beroep kapot gemaakt wordt. De overheid is al een tijd opzoek naar een oplossing voor de problemen, maar zien ondertussen door de bomen het bos niet meer. Voor de leraren zelf is wel duidelijk wat er moet gebeuren. 'Structureel investeren' dat zou de oplossing moeten zijn volgens veel leraren.

Wanneer de problemen totaal opgelost zijn weet men nog steeds niet. Wel hopen de leraren zo snel mogelijk, zodat ze weer lekker voor de klas kunnen staan.

&t=40s

Lees ook

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.