gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Stankov en Janssen weg bij FC Dordrecht

47521ba80f158cc7cb92727711ceb76f

Aanvoerder Antonio Stankov en doelman Bryan Janssen zijn bezig aan hun laatste maanden bij FC Dordrecht. Het aflopende contract van de verdediger en de doelman zal niet worden verlengd.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Verder heeft FC Dordrecht de contracten van Terence Groothusen en Maarten Pijnenburg opgezegd. Groothusen kwam mede door een zware blessure nauwelijks in actie. Met Pijnenburg is afgesproken dat er later nog met hem wordt gesproken over eventuele verlenging van zijn contract, maar dat de club zijn aflopende verbintenis formeel heeft opgezegd.

Met Janssen en Stankov wordt niet meer gesproken. Stankov speelt sinds 2017 voor FC Dordrecht, dat hem toen overnam van Achilles'29. Eerder speelde de rechtsback onder meer voor Roda JC, FC Oss en MVV. Doelman Bryan Janssen kwam anderhalf jaar geleden samen met Daniel Breedijk over van Sparta.

Lees ook

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.