Dordrecht, Netherlands

Stankov en Janssen weg bij FC Dordrecht

Aanvoerder Antonio Stankov en doelman Bryan Janssen zijn bezig aan hun laatste maanden bij FC Dordrecht. Het aflopende contract van de verdediger en de doelman zal niet worden verlengd.
Robert van Loon | 20 maart 2019 12:00 | Aangepast op 20 maart 2019 12:00
Verder heeft FC Dordrecht de contracten van Terence Groothusen en Maarten Pijnenburg opgezegd. Groothusen kwam mede door een zware blessure nauwelijks in actie. Met Pijnenburg is afgesproken dat er later nog met hem wordt gesproken over eventuele verlenging van zijn contract, maar dat de club zijn aflopende verbintenis formeel heeft opgezegd.

Met Janssen en Stankov wordt niet meer gesproken. Stankov speelt sinds 2017 voor FC Dordrecht, dat hem toen overnam van Achilles'29. Eerder speelde de rechtsback onder meer voor Roda JC, FC Oss en MVV. Doelman Bryan Janssen kwam anderhalf jaar geleden samen met Daniel Breedijk over van Sparta.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...