gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

StaPallers wijken uit naar GSC-ODS

a6bd551909d3ea342c4960dc9132e34f

Wijkcentrum StaPal heeft een nieuwe locatie gevonden. Begin juni moest het, tot verontwaardiging van zijn gebruikers, de deuren sluiten op de jarenlange locatie op het Otto Dickeplein.StaPallers kunnen nu terecht bij voetbalvereniging GSC-ODS.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Dat kon dankzij barman van de club Klaas de Groot, die ook wel eens bezoekjes bracht aan StaPal. Hij vroeg het bestuur om toestemming, en zo gezegd zo gedaan. Thom van Ewijk van de voetbalvereniging is tevreden met de oplossing: “Zonder vrijwilligers kunnen we dit niet doen, maar dat is nu geregeld. Mensen kunnen hier biljarten, een kaartje leggen of darten. En een praatje maken natuurlijk.”

“Het is een goede oplossing voor nu, maar ik vind het wel jammer dat ik niet elke dag terecht kan zoals vroeger,” zegt oud-bezoeker Sta-Pal Peter Pruimboom. Toch zijn zowel oud-bezoekers als de voetbalvereniging tevreden, zegt van Ewijk,"En wie weet is er in de toekomst nog wel meer mogelijk."

&t=3s

Lees ook

vorstpixabay

Kans op eerste vorst: november brengt koude nachten maar ook volop zon

We zijn in november beland en dat gaan we de komende dagen ook echt merken. Niet dat we meteen de winter induiken, maar de temperatuur gaat wel stapje voor stapje omlaag. Maar we krijgen er gelukkig iets moois voor terug, want later in de week laat de zon zich volop zien.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.