gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

StaPallers wijken uit naar GSC-ODS

a6bd551909d3ea342c4960dc9132e34f

Wijkcentrum StaPal heeft een nieuwe locatie gevonden. Begin juni moest het, tot verontwaardiging van zijn gebruikers, de deuren sluiten op de jarenlange locatie op het Otto Dickeplein.StaPallers kunnen nu terecht bij voetbalvereniging GSC-ODS.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Dat kon dankzij barman van de club Klaas de Groot, die ook wel eens bezoekjes bracht aan StaPal. Hij vroeg het bestuur om toestemming, en zo gezegd zo gedaan. Thom van Ewijk van de voetbalvereniging is tevreden met de oplossing: “Zonder vrijwilligers kunnen we dit niet doen, maar dat is nu geregeld. Mensen kunnen hier biljarten, een kaartje leggen of darten. En een praatje maken natuurlijk.”

“Het is een goede oplossing voor nu, maar ik vind het wel jammer dat ik niet elke dag terecht kan zoals vroeger,” zegt oud-bezoeker Sta-Pal Peter Pruimboom. Toch zijn zowel oud-bezoekers als de voetbalvereniging tevreden, zegt van Ewijk,"En wie weet is er in de toekomst nog wel meer mogelijk."

&t=3s

Lees ook

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.