Dordrecht, Netherlands

StaPallers wijken uit naar GSC-ODS

Wijkcentrum StaPal heeft een nieuwe locatie gevonden. Begin juni moest het, tot verontwaardiging van zijn gebruikers, de deuren sluiten op de jarenlange locatie op het Otto Dickeplein.StaPallers kunnen nu terecht bij voetbalvereniging GSC-ODS.
Vivian Rutte | 14 augustus 2020 16:43 | Aangepast op 14 augustus 2020 16:43
Dat kon dankzij barman van de club Klaas de Groot, die ook wel eens bezoekjes bracht aan StaPal. Hij vroeg het bestuur om toestemming, en zo gezegd zo gedaan. Thom van Ewijk van de voetbalvereniging is tevreden met de oplossing: “Zonder vrijwilligers kunnen we dit niet doen, maar dat is nu geregeld. Mensen kunnen hier biljarten, een kaartje leggen of darten. En een praatje maken natuurlijk.”

“Het is een goede oplossing voor nu, maar ik vind het wel jammer dat ik niet elke dag terecht kan zoals vroeger,” zegt oud-bezoeker Sta-Pal Peter Pruimboom. Toch zijn zowel oud-bezoekers als de voetbalvereniging tevreden, zegt van Ewijk,"En wie weet is er in de toekomst nog wel meer mogelijk."

&t=3s

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...