gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

StaPallers wijken uit naar GSC-ODS

a6bd551909d3ea342c4960dc9132e34f

Wijkcentrum StaPal heeft een nieuwe locatie gevonden. Begin juni moest het, tot verontwaardiging van zijn gebruikers, de deuren sluiten op de jarenlange locatie op het Otto Dickeplein.StaPallers kunnen nu terecht bij voetbalvereniging GSC-ODS.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Dat kon dankzij barman van de club Klaas de Groot, die ook wel eens bezoekjes bracht aan StaPal. Hij vroeg het bestuur om toestemming, en zo gezegd zo gedaan. Thom van Ewijk van de voetbalvereniging is tevreden met de oplossing: “Zonder vrijwilligers kunnen we dit niet doen, maar dat is nu geregeld. Mensen kunnen hier biljarten, een kaartje leggen of darten. En een praatje maken natuurlijk.”

“Het is een goede oplossing voor nu, maar ik vind het wel jammer dat ik niet elke dag terecht kan zoals vroeger,” zegt oud-bezoeker Sta-Pal Peter Pruimboom. Toch zijn zowel oud-bezoekers als de voetbalvereniging tevreden, zegt van Ewijk,"En wie weet is er in de toekomst nog wel meer mogelijk."

&t=3s

Lees ook

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.