gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

StaPallers wijken uit naar GSC-ODS

a6bd551909d3ea342c4960dc9132e34f

Wijkcentrum StaPal heeft een nieuwe locatie gevonden. Begin juni moest het, tot verontwaardiging van zijn gebruikers, de deuren sluiten op de jarenlange locatie op het Otto Dickeplein.StaPallers kunnen nu terecht bij voetbalvereniging GSC-ODS.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Dat kon dankzij barman van de club Klaas de Groot, die ook wel eens bezoekjes bracht aan StaPal. Hij vroeg het bestuur om toestemming, en zo gezegd zo gedaan. Thom van Ewijk van de voetbalvereniging is tevreden met de oplossing: “Zonder vrijwilligers kunnen we dit niet doen, maar dat is nu geregeld. Mensen kunnen hier biljarten, een kaartje leggen of darten. En een praatje maken natuurlijk.”

“Het is een goede oplossing voor nu, maar ik vind het wel jammer dat ik niet elke dag terecht kan zoals vroeger,” zegt oud-bezoeker Sta-Pal Peter Pruimboom. Toch zijn zowel oud-bezoekers als de voetbalvereniging tevreden, zegt van Ewijk,"En wie weet is er in de toekomst nog wel meer mogelijk."

&t=3s

Lees ook

brand kabelgoot ProRail

Knik in kabel blijkt oorzaak van grote treinstoring

ProRail heeft de oorzaak gevonden van de brand in een kabelgoot die het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land heeft stilgelegd. De voedingskabel van de bovenleiding zat in een knik, waardoor er kortsluiting en vervolgens brand ontstond.

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

fotoapuasdf

‘Ik stond op een berg’, toen belde FC Dordrecht en nu is Paul Nuijten hoofdtrainer

FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten en zijn voorganger Dirk Kuijt zijn allebei voetbaldieren, maar in hun loopbaan zit een wereld van verschil. “Mijn voetbalcarrière is niet noemenswaardig”, lacht de 33-jarige Brabander, die in een persoonlijk gesprek over zijn achtergrond, de reden voor zijn nieuwe avontuur en zijn eerste week vertelt.

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.