Dordrecht, Netherlands

Stapje dichterbij nieuw sportcomplex Schenkeldijk

VV Dubbeldam, Movado en Tafeltennis vereniging Dordrecht zijn een stapje verder gekomen als het gaat om een nieuw onderkomen op sportcomplex Schenkeldijk.
Dennis Koorevaar | 14 november 2017 16:57 | Aangepast op 14 november 2017 16:57
Maar rond is het nog helemaal niet. Wat financiën betreft moet er nog flink onderhandeld worden. Ook moet er goed gekeken worden naar de indeling van het nieuwe complex. Er komen 2 kantines en verder moet er nog een duidelijk plan op tafel komen.

Volgens Reynvaan zijn de sportclubs in ieder geval blij weer een stapje dichterbij te zijn. Volgens hen duurt het al te lang. De wethouder heeft nog geen idee wanneer de eerste paal van het nieuwe onderkomen de grond in kan, maar het zal nog geen jaren duren.

Lees ook

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...